Author Topic: Téma číslo 819 (26. 7. 2014) - Tamora  (Read 2615 times)

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6302
  • The Progeny
    • View Profile
Téma číslo 819 (26. 7. 2014) - Tamora
« on: 25. Jul 2014, 16:56 »
Den přijde, že je všechny pobiju, i rod i celé příbuzenstvo zahubím,“ pravila Tamora, děvenka moje starostlivá, a šla do města pro šafrán a trochu toho zázvoru.
[„If you can't beat them, eat them.“]

Jessica Karnis

  • Mistr
  • Le...
  • *
  • Posts: 2438
  • All Hail the King
    • View Profile
Bu bu bu, bojte se
« Reply #1 on: 26. Jul 2014, 22:33 »
Bu bu bu, bojte se

Když se stane vykrádání starobylých Sithských hrobek vaším řemeslem, dříve nebo později se vám stane, že vás nějaký ten nafoukaný a kvůli moři času psychicky narušený duch prokleje do mufnáctého kolene a předpoví vám strašlivou smrt, horší, než poslech zpívající Princezny Lei a všem vašim pokrevním příbuzným taky.
Jess se Simbou se to stávalo pořád a oba se shodli na tom, že tomu nebudou ani na chvilku věřit, protože i když jsou výhružky ektoplasmatických vysušenin spíše k smíchu, tak to nechtěli moc pokoušet. A až čas ukázal, že to byla vždy jen nabubřelá a prvoplánově dramatická snůška dávno mrtvejch keců.

Fandom: Star Wars

Zuzka

  • Drabbler
  • Lemra líná
  • *
  • Posts: 83
    • View Profile
Tak moment...
« Reply #2 on: 26. Jul 2014, 23:17 »
Tak moment...

„God grant me power to murder them all,“ vzpomněla si Susan na citát z oblíbené ikonky, když spatřila výraz ve tváři Elizy Bennet.
„Kdopak vás čílí, má drahá?“ přitočila se k ní a mírumilovně pomalu mávala vějířem.
„Ach, nechápejte mě špatně, dear Miss Burnwood. Váš večírek je vskutku povedený.“ Lizzina tvář se v okamžiku změnila.
„Ale?“
„Ale drahý papá už patrně pana Whirla obtěžuje. Maryiných moudrostí už je také dost. Nemluvě o mamince. A Lydia v předpokoji koketuje s jedním z vašich přátel. S tím námořním důstojníkem.“
„Cože!?“ změnil se nyní bleskově výraz samé hostitelky.
„Omluvte mě na moment, prosím.“

Fandom: Pride and Prejudice, Fans and Fascinations

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8559
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Potkal paní pán
« Reply #3 on: 27. Jul 2014, 13:57 »
Potkal paní pán (21 BBY) (nedělní žolík)

Joyce si v Zeleném lampionu užívala odpolední Ruby Bliel, když zvenčí zaslechla hlasité klení.
„...všechny, všechny vás nenávidím, pane! Do jednoho vás vyštípu, pobiju a sežeru, na to při své vlastní krvi přísahám.“
Dveře se otevřely a vešel Champbacca, jehož následovala afektovaná blondýna. Nezdálo se ovšem, že by si jí Wookie vůbec všiml, natož aby jí odpovídal.
„A budu to já, kdo se bude smát naposled, a...“
[„Ringo, jako obvykle,“] objednal si dva tupláky a zamířil ke své bývalé učednici.
„Našels novou Algernnon?“
[„Nevim, potkal jsem to v lese a nešlo to odehnat, tak to jdu něžně opít do bezvědomí.“]

Fandom: Star Wars
#dmd_bingo (náhodná setkání)
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6302
  • The Progeny
    • View Profile
Muška v Matrixu
« Reply #4 on: 27. Jul 2014, 15:22 »
Muška v Matrixu (1974) (nedělní žolík)

Zpočátku to vypadalo jako dobrý nápad. Robotické tanky ovládané centrálním počítačem nepotřebovaly posádku, byly rychlé a přesné a hlavně dokázaly odolávat Yurimu a jeho ovládání myslí, takže Spojenci pokročili dál.
Výroba robotických vojáků, jejichž síla a rychlost měla definitivně položit Sovětský svaz na lopatky, byl logický krok, alespoň do toho dne, kdy se něco stalo. Do toho dne, kdy roboti začali metodicky a bez slitování střílet po udatných amerických vojácích a nebýt zásahu několika chronolegionářů, byli by v několika málo dnech vyhladili veškeré lidstvo, bez ohledu na vyznávanou ideologii.
Inu, když někdo programuje umělou inteligenci v javascriptu, nesmí se divit.

Fandom: Command & Conquer
#dmd_bingo (roboti a androidi)
[„If you can't beat them, eat them.“]

 

Další pískoviště: