Author Topic: Téma číslo 808 (15. 7. 2014) - Ofélie  (Read 1204 times)

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6302
  • The Progeny
    • View Profile
Téma číslo 808 (15. 7. 2014) - Ofélie
« on: 14. Jul 2014, 18:38 »
"On, pane, lásku svou mi nabízel, jak počestný to nařizuje mrav."
[„If you can't beat them, eat them.“]

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8559
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Rychle rozbitá romance
« Reply #1 on: 15. Jul 2014, 18:19 »
Rychle rozbitá romance (4321)

Hekla se sehnula k umírajícímu a jako správná valkýra čtvrtého tisíciletí ho chtěla popohnat, až nezdržuje, když se jí kolem ruky sevřel chladný kov želízek z mithrilu.
Netušila, proč ji k sobě ten blbeček připoutal, ale jeho úsměv se jí líbil ještě méně než fakt, že se za ní zároveň zavřely dveře pryč. Byla dokonale v pasti a vůbec netušila proč, takže jenom rozhodila rukama, co to jako má být, a doufala, že bojovníkovi zbývá trochu vzduchu.
Byl to Nanuq Nielsen, takže zbývalo.
Ovšem to, jak jí těsně před smrtí vyznal lásku formou haiku, ji po těch poutech trochu zklamalo.

Fandom: Equilibrium 4k
#dmd_bingo (v pasti)
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6302
  • The Progeny
    • View Profile
Prostě ples na Pandoře
« Reply #2 on: 15. Jul 2014, 22:18 »
Prostě ples na Pandoře

Uprostřed malé lovecké vesničky stála malá studna se stříškou z vlnitého plechu a v jejím stínu brečela jedna z místních dívek. A jakkoliv tu nebylo těžké najít důvod k pláči, její kolemjdoucí kamarádce to přeci jen přišlo podivné.
„Co je?“ zeptala se, na místní poměry nezvykle mile.
„Já byla včera na tom bále a pila jsem trochu víc než normálně,“ vzlykala nešťastnice.
„A někdo tě znásilnil, co? No, to se stává...“
„Právě že ne,“ vydrala ze sebe druhá, „naopak mi tam jeden vyznal lásku tak krásně, že to neznám ani z knížek.“
„Tak proč brečíš, huso?“
„Protože si nepamatuju kdo!“

Fandom: Borderlands
#dmd_bingo (ztráta paměti)
[„If you can't beat them, eat them.“]

Jessica Karnis

  • Mistr
  • Le...
  • *
  • Posts: 2438
  • All Hail the King
    • View Profile
Vesnický romantik
« Reply #3 on: 15. Jul 2014, 22:28 »
Vesnický romantik (18 BBY)

„Tak,“ povzdechl si a zakroutil hlavou důstojník přivolaný k vyřešení hospodské rvačky, kterých nebylo nikdy dost, „jednoho bojovníka vidím,“ šťouchnul nohou do ležícího kolohnáta a rozhlédl se po zbývajícím osazenstvu, „kde je ten druhý?“
Profesionálně si měřil pohledem zbytek chlapů v lokále, takže mu málem unikla rudovlasá holčina, která se připomněla distingovaným odkašláním.
„Ano, slečno?“
„No, já jsem ten druhý,“ přiznala se a odfoukla si pramen vlasů, který ji spadl do očí.
„Tak určitě,“ pousmál se té představě, jak takové škvrně sundá tady pana Hranu, „jaká byla příčina rvačky?“
„Obtěžoval mou přítelkyni.“
„Nevybíravě a neodbytně?“
„Nevybíravě a pak už ležel.“

Fandom: Star Wars

 

Další pískoviště: