Author Topic: Téma číslo 784 (21. 6. 2014) - Třicet potenciálních otců  (Read 1814 times)

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8559
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Třicet potenciálních otců je téma, které mi tenkrát vnuklo myšlenku použít tenhle výběr, a měl jsem i vtipnou historku, kterak jsem k němu přišel, ovšem už jsem ji stihl zapomenout. Tak si o tom můžeme napsat drabble.
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Gwen

  • Drabbler
  • Lempl
  • *
  • Posts: 156
    • View Profile
Svátek nad svátky
« Reply #1 on: 20. Jun 2014, 18:14 »
Svátek nad svátky

Svátek Innich'it byl vždycky hlučný, nevázaný a dlouhý jak týden před výplatou. Všichni se bavili, dováděli a sem tam dělali i něco, co se jinak většinou nechává do soukromí.
V domě Ruggana 'Gana' Sedmirukého to žilo ještě víc než minule, hudba brutálně vřískala, různý alkohol tekl proudem a slané a sladké pochutiny proudem propadávaly.
Hostů bylo přesně šedesát a hostitel si dal záležet, aby nepřebývali ani muži ani ženy. Ne, že by na tom nějak záleželo, protože se to stejně postupně... promíchalo.
Takže když se po devíti měsících ptali několika čerstvých matek, kdo je otcem, seznam potenciálních otců byl dlouhý.

Fandom: Star Wars

P. S. Když sem si přečetla zadání, okamžitě se mi vybavil obrázek Qui-Gona a Shmi, jak on se jí ptá: "Váš syn je rozený Jedi. Kdo je jeho otec?"
A Shmi odpovídá: "Nevim. Po tom mejdanu to mohl být klidně i pes."

Blueberry Lady

  • Drabbler
  • Lemra
  • *
  • Posts: 103
    • View Profile
    • Dreaming garden
Vášnivá velkovévodkyně
« Reply #2 on: 20. Jun 2014, 22:56 »
Vášnivá velkovévodkyně

Velkovévodkyně se nikdy nepokoušela svoje avantýry příliš skrývat, stejně jako nyní nezakrývala pokročilý stav svého těhotenství. S ohledem na to, že následník trůnu byl již na světě, nebylo druhé těhotenství sledováno tak bedlivě, jako bylo to první; oficiálním otcem byl samozřejmě budoucí car Petr, nicméně o skutečném otci se vedly nekonečné spekulace. Ljubov Andrejevna sázela na vévodu Poniatowského, vévodkyně Grigorjevna byla přesvědčená o hraběti Saltykovi, se kterým velkovévodkyně trávila mnoho společného času. Jenom Aljona Ivanova si uměla spočítat, že budoucí potomek byl počat v době plesu mladých carských kadetů. Všichni byli mladí a horliví. Potenciálních otců byla plná četa.

Fandom: Historie
A/N: Kateřina II. A jsou to jenom pomluvy. Fakt. :)
"Tam jistě žijí lidé. Půjdu se k nim podívat a sežeru je."

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6302
  • The Progeny
    • View Profile
Ariana a třicet loupežníků
« Reply #3 on: 21. Jun 2014, 13:35 »
Ariana a třicet loupežníků (1980, drabble na přání, samotného by mě takováhle prasárna nenapadla, omlouvám se a jdu si připálit ruce žehličkou)

Ten den se stala celá řada nehod.
Začalo to běžnou hodinou lektvarů, kde měli vybraní sedmáci ze všech kolejí, takže i Ariana, připravovat amorentiu. Ohlušující exploze a barevná sprška dávaly poměrně jasně najevo, že slečně Harringtonové se příprava poněkud vymkla z rukou, ovšem nedalo se říct, že by se jí lektvar nepovedl. Možná spíš naopak.
Dodnes se neví, proč byla na hodině z třiceti žáků Ariana jediná holka, ale nikoho to nikdy moc nezajímalo, protože se velmi brzy po explozi začaly dít mnohem zajímavější věci.
No, abychom to zkrátili, otce malé Cihelky prostě nebyly schopny určit ani nejmodernější kouzelnické testy...

Fandom: Felix Felicis! AU
#dmd_bingo (milostná kouzla/substance/afrodisiaka)
#hreby_v_ocich
[„If you can't beat them, eat them.“]

Zuzka

  • Drabbler
  • Lemra líná
  • *
  • Posts: 83
    • View Profile
Vylučovací metoda
« Reply #4 on: 21. Jun 2014, 17:15 »
Vylučovací metoda

Miss Anne Jasper měla zase jednou svoje „kuplířské“ puzení.
„A proč by ses nemohla za některého z těch literárních chlapů provdat, když už tu jsi, drahá Susan? Je jich tu dost a dost.“
„Blázníš? Sice jsem jich napočítala aspoň třicet, ale většina skončí s některou hrdinkou. Natolik kánon nabourávat nemůžeme. A ještě máme mít děti, ne?“
„Bylo by to nanejvýš roztomilé. Dobrá třetina z nich skončí sama. Já ten seznam dobře viděla.“
„Jo, jasně. Třeba sir Walter, že jo. Nebo general Tilney. Brrr.“
„Samolibé staříky nech stranou, co Will Price?“
„Námořník...“
„James Morland?“
„Příliš blízko Tilneymu.“
„Tom Bertram?“
„Hmmm..., Mansfield...“

Fandom: Fans and Fascinations

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8559
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Děda duelant
« Reply #5 on: 21. Jun 2014, 21:24 »
Děda duelant (28 BBY)

Byla to devátá noc v řadě, co jeho chlupatost Churr nezamhouřila oko.
Přecházel po své pracovně a zuřivě přemýšlel. Ačkoliv mu dcera stále zapírala, jaký chuligán že je otcem jejího dítěte, vyzrál na ni, s kalkulačkou v prackách spočítal, že k té hanebnosti došlo někdy na minulém Dni života, a rázem měl kde začít.
Obeslal všechny, až na senilního šamana a jednoho přespolního žedáje, kteří to určitě být nemohli, a očekával, že se k tomu někdo přizná. Jenže ono nic a on se potřeboval vyspat.
Po zralé úvaze sedl znovu za psací stroj a vyzval jich na souboj všech třicet.

Fandom: Star Wars
#dmd_bingo (nespavost)
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Jessica Karnis

  • Mistr
  • Le...
  • *
  • Posts: 2438
  • All Hail the King
    • View Profile
Dcera míní, otec řídí
« Reply #6 on: 21. Jun 2014, 22:23 »
Dcera míní, otec řídí (2187)

„Já ho nechci,“ stála si za svým a přes to prostě nejel obrněný transportér.
„Prostě si ho vezmeš a basta fidli,“ nebral na zřetel názor své dcery a už si lámal hlavu s veselkou a tím vším, co to vlastně obnášelo.
„Vždyť můžu mít kohokoliv. Ty nejlepší ze třiceti klanů a každý z nich by zabíjel, aby mohl být otcem mých dětí,“ dramaticky rozhazovala rukama.
„Jo, a právě proto, že můžeš mít kohokoliv, tak budeš mít jeho.“
„Vždyť je strašně starej! A prachsprostý poslíček,“ zatvářila se až plačtivě.
„Ještě jsi ho ani neviděla, zachránil mi život a támhle máš kuchyni!“

Fandom: Mass Effect

 

Další pískoviště: