Author Topic: Téma číslo 731 (29. 4. 2014) - Skutky 18.10  (Read 1288 times)

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8559
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Téma číslo 731 (29. 4. 2014) - Skutky 18.10
« on: 28. Apr 2014, 12:44 »
I řekl Pán Pavlovi, ať se nebojí, Nebo já s tebou jsem, a žádnýť nesáhne na tebe, aťby zle učinil; nebo mnoho mám lidu v tomto městě.
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8559
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Krutej kámoš
« Reply #1 on: 29. Apr 2014, 12:00 »
Krutej kámoš (54 BBY)

Anna-nana se na Bespin bál.
Kupodivu ho neděsila možnost pádu až do horoucích pekel, nevadila mu poměrně vysoká a Jawům nezdravá vlhkost vzduchu a neměl strach ani z domorodých trpaslíků, Ugnaughtů.
Bál se, že ho tam zmlátí některý z konkurenčních lidských mechaniků, až se rozkřikne, co ten mrňous v pláštěnce umí. Wookiee, na jehož pozvání tam měl přiletět a ožrat si držku, ho však uklidnil.
[„Buď v klidu, všude budu chodit s tebou.“]
A tak si sebral svých pět hasáků, přiletěl a viděl, že být kamarádem záhadného temného mstitele má i jiné výhody než je sleva v několika okrajových barech.

Fandom: Star Wars
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6302
  • The Progeny
    • View Profile
Pánův prevít
« Reply #2 on: 29. Apr 2014, 12:28 »
Pánův prevít (1 ABY)

[„Tati, já s tebou v podstatě souhlasím,“] argumentoval Simbacca až překvapivě složitě, neboť se právě nacházel v pozici vesnického sudího a všichni, co nenápadně poslouchali za dveřmi, očekávali dlouhý a mravokárný proslov.
[„Ale nemůžu tě před vesničany chránit věčně. Akorát si tím, že neustále kryju cizáka, kazím reputaci a je s podivem, že mě ještě poslouchají. Uvědom si, že ještě nedávno se tu docela běžně lynčovalo...“]
Na chvíli se odmlčel, aby zjistil, jestli ho otec vnímá, a zakončil to.
[„Prostě jestli ještě jednou zkusíš sníst truhlářovic dítě, ať je jakkoliv ošklivý, tak ti budu muset napařit nějaký veřejně prospěšný práce.“]

Fandom: Star Wars
[„If you can't beat them, eat them.“]

Jessica Karnis

  • Mistr
  • Le...
  • *
  • Posts: 2438
  • All Hail the King
    • View Profile
Peníze, peníze, hýbou světem
« Reply #3 on: 29. Apr 2014, 21:22 »
Peníze, peníze, hýbou světem (67 BBY)

[„Vím, že to není snadné, ale musíš se vrátit a promluvit s náčelníkem a stařešiny. Budeš pod mou ochranou a nic se ti nestane. Váží si mě, a kdyby se ti pokusili jen ublížit, se zlou by se potázali!“] udeřil se Wyrrgy pěstí do hrudi na důkaz své připravenosti a kouknul na Chlouppka, co na to říká.
„Oni si tě váží, jo? A za co?“ podíval se na něj překvapeně.
[„Moje firma zaměstná spoustu lidí a finančně podporuje běh celé vesnice. Mám tu vliv.“]
„Myslím, že tě rodiče neměli v těch pěti přejmenovávat. Jewbacca se k tobě hodí opravdu skvěle.“

Fandom: Star Wars

 

Další pískoviště: