Author Topic: Téma číslo 603 (24. 12. 2013) - Ztracený princ  (Read 1091 times)

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8502
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Tady je to furt samá princezna, ale kam se poděl Ztracený princ?
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6264
  • The Progeny
    • View Profile
Princ a princezna
« Reply #1 on: 23. Dec 2013, 16:10 »
Princ a princezna (20 BBY, pro tu nejprímovější mistrovou ve vesmíru)

Simbacca nebyl nejrychlejší, ale většina věcí mu nakonec došla, nebo mu byla prostě dokopnuta.
Hrozně dlouho mu tedy nešlo do hlavy, proč jeho neohrožená mistrová brečí pokaždé, když koukají na nějakou pohádku o princích v zářivém brnění. Nakonec mu to ale v té chlupaté šišce začalo vrtat, přidal těch pár drbů, co zaslechl jen tak na půl ucha, a čekalo ho jedno dost smutné prozření.
[„Neboj,“] mňoukl na ni, když zase během vánočních prázdnin sledovali nějakou blbost od Trosh'Ky, kde byl nejen švarný princ, ale i kůň, [„my ho jednou najdeme.“]
Jenže hledejte v celé širé galaxii jednoho ztraceného Mandaloriana...

Fandom: Star Wars
[„If you can't beat them, eat them.“]

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8502
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Maršík a marmeláda
« Reply #2 on: 23. Dec 2013, 23:21 »
Maršík a marmeláda (3099)

Hledání pohřešovaných nepatřilo mezi běžné úkoly elitního komanda božích zabijáků, ale když už se k nějakému nachomýtli, stálo za to.
Princ Maršík, potomek dlouhé řady hnusných Nosferatu z jakési Prahy, přes noc zmizel a s ním i jistý disk s velmi citlivými daty. Zpočátku ho naháněl jenom vlastní klan, ale informační únik způsobil nebývalý zájem dalších, takže ho za chvíli po galaxii hledalo šest středně velkých flotil, armáda dronů a zástupy lovců lidí, upírů a další chamradě.
Edvin sám byl by se na celou věc vykašlal, ale Sandra měla nápad, kde se podívat, a skutečně ho za tou ledničkou našli.

Fandom: Equilibrium 4k
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Jessica Karnis

  • Mistr
  • Le...
  • *
  • Posts: 2438
  • All Hail the King
    • View Profile
Bloudící duše
« Reply #3 on: 24. Dec 2013, 14:13 »
Bloudící duše (18 BBY)

„Když… někdy mám pocit, že nevím, kam směřuji. Celý život ode mě něco očekávají. Rodina, přátelé, všichni. Spoléhají se na to, že převezmu otěže a vykonám něco velkého, něco, za co se nebudu muset stydět. Něco, za co na mě budou moji předci hrdí.
Jenže já nevím, jestli to dokážu. Cítím se ztracený, někde na půl cesty. Neumím nic a to, co bych chtěl, je mi na míle vzdálené. A žádné peníze mi s tím nepomohou, já-.“
„Máte pravdu, princi,“ chytla ho chápavě za ruku rudovlasá krasotinka v korzetu s odzbrojujícím dekoltem, „možná by vám pomohlo ukázat mi vaší sbírku.“

Fandom: Star Wars

 

Další pískoviště: