Author Topic: Bonus číslo 52 (21. 8. 2013) - Odpalovaná  (Read 1309 times)

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6302
  • The Progeny
    • View Profile
Bonus číslo 52 (21. 8. 2013) - Odpalovaná
« on: 19. Aug 2013, 13:45 »
Třetí ze série zábavných her pro každou příležitost je Odpalovaná. Původně se hraje s krabičkou sardinek a libovolně velkou porcelánovou nádobou, ale naše verze bude trochu tvrdší, protože nejsme bábovky.
Budeme potřebovat libovolnou planetu a dostatečné množství jaderných zbraní k tomu, abychom během jednoho drabblu menším nukleárním holocaustem zlikvidovali co největší populaci. Čím víc mrtvých, tím líp, ale nikdo samozřejmě nikomu nebrání i to popsat jako náramnou legraci.

Hardcore varianta je inspirována mým velkým vzorem z Melmacu a jede na to, že po odpalované zbyde jenom příliš malá, k vyhynutí odsouzená populace, případně jediný poslední exemplář tohoto druhu.
[„If you can't beat them, eat them.“]

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8559
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Poslední rapl
« Reply #1 on: 21. Aug 2013, 12:31 »
Poslední rapl (4150)

Na monumentální hory železa a vraků mrtvých lodí dopadala jedna střela za druhou a celý svět duněl jadernými explozemi. Koho nezabil vlastní výbuch jedné z nich, toho na kusy roztrhala následná tlaková vlna, která s sebou nesla ocelové střepiny velikosti baráku.
Z planety Aaaaargh zmizel během jediného večera veškerý život, nehostinné pláně byly definitivně sterilizovány a miliony obyvatel rozprášeny po hrobech obřích vesmírných lodí. Popílek usedal v husté vrstvě na kmenové chrámy z plechů a začínala jaderná zima.
Magnar, toho času na cestách mimo prostor, později zjistil, že to začalo nevinnou hádkou dvou řidičů kamionů o koblihu z odpalovaného těsta.

Fandom: Equilibrium 4k
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6302
  • The Progeny
    • View Profile
Proč je v Borderlands tak málo Číňanů?
« Reply #2 on: 21. Aug 2013, 13:54 »
Proč je v Borderlands tak málo Číňanů?

Kolonie liberálů nesnášel admirál Zhong úplně nejvíc. Jeho flotila teď nad jednou z nich obíhala a měli jasné rozkazy nestřílet, pokud nebudou napadeni.
Jenže liberálové zřídkakdy někoho napadnou, byť by to byla blokáda jejich měsíčku, a tak skřípal zuby a čekal. Dočkal se.
Kolonisté odpálili raketu. Bílou, bez hlavice a ve tvaru holubice míru, ale to admirála nezajímalo.
Zahájil odvetnou palbu, vodíkové nálože postupně decimovaly povrch, vyvařily jezera a usmažily nezávisle smýšlející kolonisty, načež ponechaly mrtvý kámen napospas erozi. Admirál toho dne pozabíjel sedm milionů horníků a jejich rodiny a o malém měsíčku Pandory se od té doby moc nemluvilo.

Fandom: Borderlands
[„If you can't beat them, eat them.“]

Jessica Karnis

  • Mistr
  • Le...
  • *
  • Posts: 2438
  • All Hail the King
    • View Profile
Lepší neprudit
« Reply #3 on: 21. Aug 2013, 14:34 »
Lepší neprudit (1 ABY)

Ruuki A. Arssadri, nejlepší Stín Řádu Jedi, nyní nudící se stárnoucí sešroubovaný Inkvizitor ve službách Galaktického Impéria, stál na můstku bitevníku Urdiarrhea a průhledem se díval na planetku, na kterou měl rozkaz dohlížet.
„Můj pane,“ napochodoval k němu první důstojník a postavil se do pozoru, „poslušně hlásím, že planetární vláda zamítla váš návrh, který měl omezit zasílání dárkových košů vaší osobě jako projev úcty.“
„Myslí to vážně?“
„Myslí, můj pane.“
„Varoval jsem je?“
„Varoval, můj pane.“
„Myslím, že je čas na červené tlačítko.“
„Už zase, můj pane?“
„Udělám to sám,“ potvrdil stiskem odpálení několika nukleárních hlavic a sáhl po popcornu.

Fandom: Star Wars

 

Další pískoviště: