Author Topic: Téma číslo 474 (17. 8. 2013) - Staré dobré časy  (Read 1375 times)

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6302
  • The Progeny
    • View Profile
Včera jsme byli progresivní, dnes si zavzpomínáme na Staré dobré časy, kdy drabble ještě někoho zajímaly.

Což já osobně si třeba nepamatuju vůbec, ale to půjde.
[„If you can't beat them, eat them.“]

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8559
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Čeljabinská číča
« Reply #1 on: 17. Aug 2013, 09:25 »
Čeljabinská číča

„Davaj časy,“ ozvalo se za turistou při přecházení nočního Náměstí svatého Putina.
Neotáčel se. Věděl, co za ním je, protože ho před tím varoval každý druhý obyvatel téhle planety, se kterým se nad vodkou bavil. S klením natáhl pravou ruku k zápěstí a pomalu počal odepínat své hodinky. Byla to starožitná práce, po dědečkovu dědečkovi, ale moc dobře věděl, že tahle riskantní procházka ho mohla stát mnohem, mnohem víc.
Rozloučil se s hodinkami, hodil je za sebe a utíkal.
Když se ráno vzbudil, doufal, že to byl sen, ale kolem nohou stočený časožrout čeljabinský mu naděje sebral. Zjevně mu chutnaly.

Fandom: Equilibrium 4k
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6302
  • The Progeny
    • View Profile
Mrmlání mámy magora
« Reply #2 on: 17. Aug 2013, 18:33 »
Mrmlání mámy magora (3 ABY)

[„Pánové, nevím jak vás, ale mě už ta občanská válka pěkně sere,“] bručel Simbacca nad šestým půllitrem melounové limonády a vypadal opravdu rozmrzele.
[„Tahle doba strašně saje. Koupit si pořádný jídlo nejde, protože je buď zakázaný, nebo je zakázaný ho prodávat nelidem, na Holonetu jsou cenzurované ty nejlepší recepty a říct si v hospodě o císařskou sekanou je skoro sebevražda.“]
„A pak je tu ta lapálie s válkou, diktaturou, popravama a tak,“ dodal jeho kolega z letky magorů.
[„Jo, to taky. Prostě to dřív bylo lepší. Mít tak stroj času.“]
V úplně jiném universu se jistý dlouhovlasý Fin škodolibě zasmál.

Fandom: Star Wars
[„If you can't beat them, eat them.“]

Jessica Karnis

  • Mistr
  • Le...
  • *
  • Posts: 2438
  • All Hail the King
    • View Profile
Repete
« Reply #3 on: 17. Aug 2013, 18:45 »
Repete (42 ABY)

„Cha, pamatuješ, jak jsme Wyrrgymu narvali toaleťák do masky a zavřeli ho do té truhly?“ Chlouppek svíral lahev tequily a mluvil ke svému nejlepšímu wingmanovi.
[„Byl to tvůj nápad,“] odpověděl Champie a při vzpomínce na tu lumpárnu se smíchy zadusil spektrální Chrchlovicí.
„To byla paráda. Někdy si přeju, abychom to zažili znovu.“
[„Co nám kurva brání?!“]
„Třeba to, že seš mrtvej.“
[„Náhodou, je to parádní výhoda. Můžu mít chlastu kolik chci a úplně zadarmo. Jen Windu trochu remcá, ale toho si srovnám.“]
„Mmm, o to víc toho zbude pro mě!“
[„Přesně.“]
„A ty vyděsíš a vyženeš štamgasty.“
[„Jo.“]
„Měsíc?“
[„Pět.“]

Fandom: Star Wars

Kámen

  • Drabbler
  • Le...
  • *
  • Posts: 459
    • View Profile
Stroskotanci Jazerný
« Reply #4 on: 18. Aug 2013, 12:16 »
Stroskotanci Jazerný (nedělní žolík)

Nič netrvalo večne a z Děvany bola za dvadsať rokov nepojazdná troska, nemenilo na tom ani to ako dlho nad ním lodná technička maturovala. Povedať že potrebujú dotáciu na nové diely by bolo jednoduché.
V prípade že neboli stroskotali v džungli. A pod hladinou jazera.
Presvedčiť pilotku jednu nábožnú, že skončiť v korune stromu je lepšie než v hlbokom jazere sa jej nanešťastie nepodarilo. Aspoň Nefastis bol ochotnejší, s jeho pomocou dostali z lode von všetkých. Zúfalá sa vydala s Caesarom divočinou, hľadať pomoc. Predierali sa pralesom celé hodiny... aby našli asarijskú paródiu na vilu vyvolených. A história sa opakovala.

Fandom: Glá Effect
Kamenem byla: Glawhey
Jsem jenom blbej kámen, a přesto jsem napsal víc drabblů než tvoje máma.

 

Další pískoviště: