Author Topic: Téma číslo 455 (29. 7. 2013) - Nátěr  (Read 2188 times)

Jessica Karnis

  • Mistr
  • Le...
  • *
  • Posts: 2438
  • All Hail the King
    • View Profile
Téma číslo 455 (29. 7. 2013) - Nátěr
« on: 28. Jul 2013, 20:14 »
Nátěr

Keisell Swonn

  • Rytíř politická mrtvola
  • Lemra líná
  • *
  • Posts: 78
  • Ne, řekla jsem, ne.
    • View Profile
Moje první natírání plotu.
« Reply #1 on: 29. Jul 2013, 11:17 »
Moje první natírání plotu.

Jak má člověk dělat s barvou, když ho nikdy nikdo neučil natírat ploty. Já v ruce držela jen světelný meč a nebo tužku. Teď mám noviny na hlavě v podobě čepice a v ruce štětec na barvu. Pohled na zrezlejší plot, který mě nechali natírat jako nováčka. Barva pomalu skapávala na zem jak jsem toho nátěru dávala tuny. Po skončení to tady spíše vypadalo jako po výbuchu atomové bomby. Podrbala jsem se na hlavě a zkoumavě prohlédla nátěr na plotu. *Za tohle mě nikdo z rady rozhodně nepochválí* zamyslela jsem se napsala si do deníčku. "Nikdy už nenatírat nátěrem ploty."

Fandom: Star Wars
"Ale já říkala, ať na to nesahá!"

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6266
  • The Progeny
    • View Profile
Příchuť přírody
« Reply #2 on: 29. Jul 2013, 11:35 »
Příchuť přírody

Garáž na zahradě drobného chovatele skagů už potřebovala nutně natřít, což drobný chovatel skagů samozřejmě věděl. Po pár měsících odkládání se dokopal k akci, prodal jedno mládě na salám, koupil pikslu barvy a jal se natírat.
Trvalo to sice strašně dlouho a málem u toho chcípl, protože bylo vedro a protože ho jednou málem sežrala nějaká létající věc z nedaleké bažiny, ale zvítězil a mohl se kochat krásně zelenými vraty, která najednou nevypadala, že každou chvíli upadnou.
Akorát tak nějak nepočítal s tím, že je na Pandoře, a tedy mu nátěr do deseti minut bezezbytku slížou fetuchtiví závisláci ze sousedství.

Fandom: Borderlands
[„If you can't beat them, eat them.“]

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8505
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Levná levárna
« Reply #3 on: 29. Jul 2013, 11:56 »
Levná levárna (25 BBY)

„Majitel růžové Delty nechť se prosím dostaví do hangáru,“ ozývalo se z místního rozhlasu po celém Chrámu. Ozývalo se to dlouho, majitel se patrně nehlásil a obsluha hangáru se nádhernými obrázky jednorožců na stíhačce odradit nedala. Projeli tedy registry a majitele si našli tam.
„Mistře Windu?“ zachraptěla záhy osobní vysílačka jmenovaného, „vaše růžová stíhačka parkuje v zakázané zóně, můžete si ji přijít přeparkovat?“
„Já nemám růžovou stíhačku,“ hájil se Mace, ač tou dobou už prokazatelně neměl pravdu.
Mezitím o kousek dál převzal Champbacca od Vojty prázdné kbelíky od rozličných barev a za dobře odvedenou práci obdaroval ochotného sabotéra pikslou žvýkaček.

Fandom: Star Wars
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Jessica Karnis

  • Mistr
  • Le...
  • *
  • Posts: 2438
  • All Hail the King
    • View Profile
Vysněná kariéra
« Reply #4 on: 29. Jul 2013, 21:42 »
Vysněná kariéra (20 BBY)

Když se Simba dozvěděl, že poletí se strýčkem Chlouppkem na Kashyyyk, zeptal se, jestli jako doprovod do alkoholové léčebny. Říkal si, že by to strejda docela potřeboval, ale kluk s chronickou posedlostí jídlem se snaží nepoukazovat na cizí chybičky.
Na otázku, co tam bude dělat, mu táta odpověděl, že zaletí za mámou a strejda ho využije k nějaké natírací brigádě, což schladilo otesánkova očekávání. Fuj, práce, honily se Simbovi hlavou lenivé myšlenky. Na vnuka náčelníka se přeci nehodí, aby byl natěrač ne?
Možná ne, ale když zjistil, že bude v cukrárně natírat dorty nejrůznějšími polevami, byl nejnadšenějším budoucím makačenkem.

Fandom: Star Wars

 

Další pískoviště: