Author Topic: Téma číslo 411 (15. 6. 2013) - Seznam smrti  (Read 1263 times)

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8559
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Téma číslo 411 (15. 6. 2013) - Seznam smrti
« on: 14. Jun 2013, 02:59 »
Protože v drsných tématech je třeba pokračovat vražedným tempem a protože nás zítra čeká perný víkend, posílám téma už teď. Doufám, že se za to nedostanu na něčí Seznam smrti. Jako Wyrrgy.
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Jessica Karnis

  • Mistr
  • Le...
  • *
  • Posts: 2438
  • All Hail the King
    • View Profile
Neodolatelná
« Reply #1 on: 14. Jun 2013, 21:53 »
Neodolatelná (1 ABY)

Mladá žena s ohnivými vlasy seděla u baru a smyslným, možná až příliš vyzývavým pohledem sledovala mužské návštěvníky, kterým nemohla uniknout její krása. Ostatní holky se od ní držely dál a házely po ní nevraživé pohledy. Aby ne, když se jí podařilo strhnout na sebe veškerou pozornost a to na sobě nemusela mít ani nic podobného děravé rybářské síti.
Muži se jí pokoušeli balit a některé si dokonce odvedla na záchod, což ostatní nutilo ještě k intenzivnějšímu snažení.
„Co musím udělat, aby sis mě všimla?“ zkusil své štěstí opilý Dug.
„Zabij pro mě.“
„Stačí říct jméno.“
„Těch mám plný seznam.“

Fandom: Star Wars

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8559
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Ztráty a nálezy
« Reply #2 on: 14. Jun 2013, 23:35 »
Ztráty a nálezy (3989)

„Tady leží nějaký papírek,“ oznámil Nanuq teatrálně a sehnul se pro zmíněný artefakt. Ostatní to moc nezajímalo, přeci jen tu byli na misi a každou chvíli kolem měla projet upíří kolona, a tak si začal číst, jako obvykle nahlas.
„Šest rohlíků, máslo, mlíko, pytle na odpadky. To je vaše, šéfe?“ podivil se a mával nalezeným papírem Edvinovi před očima. Pán Nečasu se ani nehnul, dál měl na mušce příjezdovou cestu, ale někdo se přeci jen ozval.
„Dovolíte?“ zaklepal kdosi Nanuqovi na rameno, a když se otočil, stála tam jakási zchátrale vypadající osoba v černém plášti a s poměrně zastaralou kosou.

Fandom: Equilibrium 4k
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6302
  • The Progeny
    • View Profile
Kulervoucí kletba
« Reply #3 on: 14. Jun 2013, 23:41 »
Kulervoucí kletba (20 BBY)

„Říká se,“ začal své kolo vyprávění strašidelných historek Vooj-tae, „že školnice tady někde schovává tajný seznam ingrediencí na lektvar nesmrtelnosti. Sama si ho vaří a proto se ještě nerozpadla.“ To dávalo smysl, jak rychle a rádi uznali všichni přítomní.
„Zkusíme ho najít?“ navrhl Rahm a už se zvedal.
„Ne tak rychle,“ zadržel ho Vojta, „ten seznam je chráněný kletbou, kdo ho přečte bez protikouzla, umře.“
To znělo drsně, ale Peelo už měl ruce v kartotéce a něco vytahoval.
„Mám to. Tři vejce, půl kila mouky, řepa...“
[„Néééééééé!“] zařval Simbacca, který okamžitě rozpoznal kletbu ze všech nejhorší, Jessičin recept na polívku.

Fandom: Star Wars
[„If you can't beat them, eat them.“]

 

Další pískoviště: