Author Topic: Téma číslo 399 (3. 6. 2013) - Opožděná pomsta  (Read 1401 times)

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8559
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Jak by řekl každý správný Klingon, Opožděná pomsta je jídlo, které nejlépe chutná za studena.
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6302
  • The Progeny
    • View Profile
Trotlova třaskavina
« Reply #1 on: 03. Jun 2013, 15:09 »
Trotlova třaskavina

Lovec přišel po šichtě domů, otevřel schránku a k vlastnímu překvapení tam našel dopis. Obálka byla těžká, zvědavost udělala svoje a on ji otevřel.
„Čau zmrde,“ stálo tam rukopisem tak hnusným, že to musel psát doktor, „asi si mně nepamatujež, ale choďyli sme spolu do školi a furt ses mi tlemil, že sem debyl. Tak abis věděl teť sem dodělal kurs pyrochetniki a posílám ti dáreček za ty posměški.“
Lovec bleskově prohodil obálku oknem a zapadl za lednici, ale nestalo se vůbec nic. Po pár minutách vyhlédl z okna, spatřil hořící obálku a oddechl si.
Ten debil tam nedal roznětku.

Fandom: Borderlands
[„If you can't beat them, eat them.“]

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8559
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Dnes podáte...
« Reply #2 on: 03. Jun 2013, 15:32 »
Dnes podáte... (2999)

Vlkodlak Franta to měl nádherně vymyšlené.
Tomu chujovi maďarskému, co jemu a jeho rodině zrekvíroval pastviny na Blaníku, pošle dopisovou bombu a bude moc klidně spát. Sestrojováním důmyslného a hlavně nevypátratelného detonátoru strávil skoro půl roku, pak jej slavnostně uzavřel do nádherné obálky a odeslal. Stačilo mu jen počkat v teple domova dva dny a ten výbuch budou určitě vysílat v hlavních zprávách na nejedné televizní stanici.
Akorát chudák nepočítal s tím, že když pošle dopis Českou poštou, dorazí tento až po dvou týdnech cestování přes Uralskou mlhovinu tam a zpátky, poškozený a tedy nefunkční a na úplně jinou adresu.

Fandom: Equilibrium 4k
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Jessica Karnis

  • Mistr
  • Le...
  • *
  • Posts: 2438
  • All Hail the King
    • View Profile
Promyšlená past
« Reply #3 on: 03. Jun 2013, 21:17 »
Promyšlená past (2183)

„Mňau,“ ozývalo se chodbami stanice a kroganský kuchař byl na lovu.
„Tak pojď, pojď,“ plížil se přikrčeně a už se mu sbíhaly sliny při pomyšlení, co s tou malou chlupatou kuličkou udělá, „taťka má s tebou velké plány.“
„Mňau,“ ozvalo se mu v odpovědi z pootevřených dveří do přístěnku na košťata.
„Mám tě!“ vítězoslavně vykřikl a proskočil dveřmi, jenže co se nestalo. Dveře se za ním zavřely a klika zevnitř záhadně chyběla.
„Co to kurva?“ sotva se mohl otočit.
„Ééj,“ zaslechl zvenku, „co ty tam?“
„Pusť mě, Nefe…“
„To máš za tu troubu, brácho, čau v kuchyni.“
„Ty jeden slizkej!“

Fandom: Mass Effect

 

Další pískoviště: