Author Topic: Téma číslo 4484 (9. 8. 2024) - Většinu lidí práce na volné noze neláká, chtějí..  (Read 114 times)

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8670
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Novinka z 24. 10. 2018: Většinu lidí práce na volné noze neláká, chtějí mít jistotu pravidelného příjmu
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Banana Brannigan

  • Padawan
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 4486
  • Posty 15 Plus
    • View Profile
Jistota pro Jawy
« Reply #1 on: 08. Aug 2024, 21:16 »
Jistota pro Jawy

První čísla od verbířů nebyla dobrá. Zájem o vstup do velké osvobozenecké armády nebyl zdaleka tak velký, jak by malý zmrd potřeboval, a to ani na obranu Aargonaru, natož na nějaké speciální vojenské operace.
„Většinu odradil jednorázový kontrakt,“ vysvětloval nejvyššímu, ale pořád pěkně mrňavému šéfovi vedoucí náborové organizace, toho času s malou dušičkou v těle, „ale docela dost by jich prý do toho šla, kdyby šlo o pravidelný příjem z dlouhodobého zaměstnání.“
„No tak jim dáme pravidelný příjem,“ odmávl to Putini a sahal po tužce, že to rovnou přepíše, „stejně se jich z mise vrátí jenom hrstka, to nás nezruinuje.“

Fandom: Star Wars
I s malým banánem se dá uhnat velká opice.

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8670
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Hazučino hledání
« Reply #2 on: 08. Aug 2024, 22:03 »
Hazučino hledání

Hazuko Kara měla za sebou náročný den, který docela ráda završila tím, že zapadla do prvního baru v Docích a objednala si Ruby Bliel.
„Těžký den?“ odtušila Zeltronka na vedlejší stoličce a Hazuko přikývla.
„Jo. Snažila jsem se sehnat někoho s lodí, kdo by vzal menší melouch, ale všichni zdejší piloti jsou páprdové, co si bez smlouvy aspoň na tři měsíce ani nevyhoněj péro.“
„Znám ten typ,“ pousmála se druhá Zeltronka, „a nechápu je. Mně by ze stabilní práce jeblo.“
„A svoji loď náhodou nemáš?“ zkusila to Hazuko.
„Po rozvodu mít budu, takže když se necháš pozvat na Ruby Bliel...“

Fandom: Star Wars
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6402
  • The Progeny
    • View Profile
Filosofující freelancer
« Reply #3 on: 08. Aug 2024, 22:26 »
Filosofující freelancer

Stále ještě nepojmenovaný floutek ze Siria letěl ve své lodi volným prostorem a přemýšlel, protože nic moc jiného se tam dělat nedalo. Ale nepřemýšlel nad tím, co bude dělat v cíli a s kým, nýbrž nad svým živobytím.
Ono makat na vlastní triko a na vlastní volné noze nebyla až taková paráda, jak si to v mládí maloval. Vlastně už se nedivil tomu, že to tak v celém sektoru prakticky nikdo nedělá a všichni preferují zaměstnání pod nějakou větší společností. Ale z vidiny korporátních píčovin se mu ježily chlupy v nose, tak nakonec neměnil.
Přece v tom Trenta nenechá samotného.

Fandom: Freelancer
[„If you can't beat them, eat them.“]

Ben Dover

  • Drabbler
  • Le...
  • *
  • Posts: 990
  • Relic of the Past
    • View Profile
Sám na sebe
« Reply #4 on: 10. Aug 2024, 22:26 »
Sám na sebe (nedělní žolík)

"Já se ti stejně divím, že tě to baví si to všechno řešit sám."
"A jak by sis to Lloyde představoval, hm?"
"Nevím, třeba se přidat k bratrsvu, legii... prostě někomu kdo ti bude krýt prdel."
"A jak to funguje tobě?" řekl Roy po odmlce.
"No jak vidíš, tak mě práce lovce odměn na volné noze moc neláká. Mám tu svojí stabilitu a legie mi kryje záda." zasmál se Lloyd.
Roy se nezasmál. Vytáhl na stůl H&K 9mm dvouhlavňovou pušku.
Lloyd se najednou přestal také smát, když mu došlo co se před ním právě odehrává a kam to všechno vede.

Fandom: Fallout
....

“It is sometimes an appropriate response to reality to go insane.”

 

Další pískoviště: