Author Topic: Téma číslo 4290 (28. 1. 2024) - Nedej, lásko, na pomluvy  (Read 312 times)

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6302
  • The Progeny
    • View Profile
Nedej, lásko, na pomluvy, psaní drabblů není ani trochu návykový.
[„If you can't beat them, eat them.“]

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8559
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Svedena Sarkafarccou
« Reply #1 on: 28. Jan 2024, 00:28 »
Svedena Sarkafarccou (100 BBY)

[„Ale notak, přece bys nevěřil pomluvám!“] apelovala na svého muže obyvatelka Kepitenochanu, která sice měla máslo na hlavě, ale pevně věřila, že z toho nějak vybruslí.
[„Nevěřil,“] burácel její muž, až se celý barák otřásal, [„ale pro jistotu jsem si nechal udělat testy a těm už teda docela věřím!“] Aby tomu řvaní dodal váhu, mrskl jejím směrem výsledky testu otcovství a Bryarra, toho času devítiletá, tušila, že jí to dost změní život. Ani zdaleka ale netušila jak moc.
[„Já ti to vysvětlím,“] zkoušela ještě její matka, ovšem vše bylo marné, otec byl rozhodnut.
[„Drž hubu, povídám, a vypadni. Obě vypadněte!“]

Fandom: Star Wars
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6302
  • The Progeny
    • View Profile
Prachsprostá pravda
« Reply #2 on: 28. Jan 2024, 00:57 »
Prachsprostá pravda

„Kdes byl?“ udeřila na svého muže jedna z pracovnic Kančího hnízda a ten zavětřil malér. Zachoval ale klid, nasadil výraz, ze kterého by nic nevyčetl ani mistr sabaccu, a pokrčil rameny.
„No zaplavat si přece, jako každé úterý.“
„Jo zaplavat si,“ odfrkla si jeho drahá, kterou viditelně nepřesvědčil. „Takže když se zeptám, jak se jmenuje ta flundra, co tě s ní viděli, asi taky nebudeš vědět, co?“
„Ale notak,“ zatvářil se skoro až ublíženě, „přece bys těm kecům nevěřila, lásko, sousedi toho namluví.“
Jenže co mu to bylo platné, když měla od Cortesia a jeho armády ptáčků zpěváčků i fotky.

Fandom: Star Wars
[„If you can't beat them, eat them.“]

Banana Brannigan

  • Padawan
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 4391
  • Posty 15 Plus
    • View Profile
Pomlouvaný Putini
« Reply #3 on: 28. Jan 2024, 01:17 »
Pomlouvaný Putini

„Tady čtu,“ zvedl postarší muž oči od novin, „že Jawové z Aargonaru napadli další svět.“
„To jsou pomluvy,“ kontrovala okamžitě jeho žena, „nesmíš médiím věřit všechno.“
„No dobře, ale máme v práci jednoho chlapa a ten tvrdí, že před jedním takovým útokem armády toho malého zmrda musel utéct a že mu zabili ženu i děti.“
„Plácá nesmysly, beztak je to bývalý nacista. Putini by přece civilisty nebombardoval, chce mír.“
Hádali se ještě chvíli a nakonec ho přesvědčila, že není třeba se bát. Když jim pak na barák padaly bomby té slavné a jenom nepochopené osvobozenecké armády, bylo už přirozeně pozdě.

Fandom: Star Wars
I s malým banánem se dá uhnat velká opice.

Ben Dover

  • Drabbler
  • Le...
  • *
  • Posts: 915
  • Relic of the Past
    • View Profile
A bard nebude mít co žrát
« Reply #4 on: 28. Jan 2024, 09:05 »
A bard nebude mít co žrát

Bard sebejistým krokem vešel do putyky jak už stokrát předtím. Teď ovšem místo vřelého uvítání od hospodské Elišky jeho směrem letělo hned několik půllitrů, jeden z nich od samotné plavovlasé dámy.
"Ty kurevníku, že se sem vůbec ještě opovažuješ strkat ten svůj navoněný nos."
Bard chvíli přemýšlel, které jeho extempore se dostalo až sem, na samotný kraj kontinentu. Pak ale přešel do defenzívy.
"Eliško, zlatíčko. Víše že přece mám rád jenom tebe." usmál se a už chtěl tahat loutnu, aby rozburcené osazenstvo uklidnil. V ten moment k němu ovšem skočil pan Pilous, loutnu mu silou vyrval a zlomil o koleno.

Fandom: Dnd for dummies
....

“It is sometimes an appropriate response to reality to go insane.”

Bezzubka

  • Drabbler
  • Le...
  • *
  • Posts: 1323
    • View Profile
Nedlouhé námluvy
« Reply #5 on: 28. Jan 2024, 19:35 »
Nedlouhé námluvy

"Mohli bychom zítra na procházku kolem jezera, co říkáš?" usmála se Jackie zamilovaně na svého momentálního nápadníka a natáhla se k němu pro letmý polibek. Chlapec jí ho oplatil, ale tvářil se poněkud nepřesvědčeně, čehož si blondýnka samozřejmě všimla.
"Děje se něco?"
"No, víš, slyšel jsem takový věci... někdo mi tuhle říkal, že mě brzo odkopneš, že to s žádným dlouho nevydržíš," pravil opatrně.
"Ale no tak, broučku, to si nesmíš takhle brát, přece bys nevěřil všemu, co kde slyšíš," uklidnila ho Jackie a vtiskla mu další polibek na ukonejšenou. Zabralo to. Za pár dní ovšem dostal polibek na rozloučenou.

Fandom: Felix Felicis!
Always be yourself. Unless you can be a dragon... then always be a dragon.

 

Další pískoviště: