Author Topic: Téma číslo 3922 (25. 1. 2023) - Táto, mámo, pojďte si hrát!  (Read 267 times)

Banana Brannigan

  • Padawan
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 4391
  • Posty 15 Plus
    • View Profile
Táto, mámo, pojďte si hrát!

A taky, prosím, občas koukněte do bodovací tabulky, jestli máte všechny drabblíky započtené, nebo je u některého otazník, který značí nějakou chybu (jakou, to se zpravidla dozvíte u příslušného drabblu). Není vždy v mých možnostech/silách vám to psát individuálně. Před uzavřením měsíce pak otazníky projedu znova, opravy budou normálně uznány. Díky za pochopení.
I s malým banánem se dá uhnat velká opice.

T.y.n.a.c.h

  • Drabbler
  • Lemra hyperlíná
  • *
  • Posts: 37
    • View Profile
O koblížkovi, tak trochu jinak
« Reply #1 on: 24. Jan 2023, 23:31 »
„Mami, máááámiiiiii, máááámo, mamo, mamijo!“
„Ano, já tě slyším Čeňku, co potřebuješ?
„Hrát, hrát!“
„Ty si chceš hrát?“
„Jo.“
„A na co si budeme hrát nebo s čím?“
„ŠŠŠŠŠ a mňami mňami.“
„Na lišku, jak snědla koblížka?“
„Jooo!!“
„A já jsem liška nebo koblížek?“
„Mama ššššš, mi, kluk, mňami a táta hauuuu.“
„Dobře, tak já budu liška, ty koblížek a táta vlk. Takže kobližku ty umíš tak krásně zpívat, zazpívej mi prosím.“
„Lalalalalalalala.“
„A kobližku ty moc hezky voníš, asi tě sníme.“
V tom kluk začne ječet a opouští místnost hledajíc svou skrýš, nejlépe někde mimo dosah lišky a vlka.

Fandom: Každodenní realita

Ben Dover

  • Drabbler
  • Le...
  • *
  • Posts: 915
  • Relic of the Past
    • View Profile
Trauma z dětství
« Reply #2 on: 25. Jan 2023, 19:36 »
Trauma z dětství

Jednou jako malý lučina s kly do výšky očí přišel ke svým rodičům a dožadoval se jejich pozornosti. Oba slušně pracující orkové na malého Bee Bashe něměli čas. Když o několik let později jako dospělý ork vystupoval na veřejnosti, pořád to považoval za křivdu. Byla to kampaň a trauma větší, než měly oběti krystalového moru či přeživší řádění Spalovače Alespoň tedy tak to bylo v jeho hlavě. Vždycky, když prodával ty své šmuky na ulici nebo se snažil si naklonit přízeň obyvatelstva, mluvil o kampani, zločinu který na něm byl spáchán. Jeho rodiče pracovali než aby si s ním hráli.

Fandom: DnD for dummies
....

“It is sometimes an appropriate response to reality to go insane.”

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8559
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Adaptace na adopci
« Reply #3 on: 25. Jan 2023, 22:41 »
Adaptace na adopci

Panchah z té zprávy nejdřív vůbec neměla radost, ale dovedla si spočítat, že jiní by za tu možnost zabíjeli, a tak na to po chvíli zaraženého civění kývla. Na to, že se kapitánu Simbaccovi nestane manželkou, ale adoptivní dcerou, což… mělo taky svoje výhody.
Jen se musela naučit na tátu nekoukat tak mlsně a na mámu tak nevraživě, což byla s její povahou docela výzva. Zpočátku se jim tedy radši vyhýbala, ale po pár týdnech už se dostavily pokroky a ona do kajuty vcházela s nadšeným [„nedáme kanastu, rodičové moji drazí?“]
Na mámu a tátu si ještě museli chvíli počkat.

Fandom: Star Wars
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Banana Brannigan

  • Padawan
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 4391
  • Posty 15 Plus
    • View Profile
Hra místo hrůz
« Reply #4 on: 25. Jan 2023, 23:25 »
Hra místo hrůz

Kdyby to slovo znal, nazval by desetiletý Jawa z Aargonaru Putiniho zmrdem i opakovaně. Dost možná by mu to řekl i přímo do ksichtu, za to, jak jemu a stovkám jeho vrstevníků zkurvil život.
Vždyť měl na objevování galaxie ještě dost času. Ve svém věku měl spíš pobíhat po domě a více či méně otravně se dožadovat matky s otcem, ať si s ním hrají. V hlavě se toho ostatně dožadoval i teď.
Reálně ale dřepěl v zákopě na planetě, jejíž jméno ani nedovedl napsat, a měl takové tušení, že ten zvuk blížících se bombardérů pro něj není dobrá zpráva.

Fandom: Star Wars
I s malým banánem se dá uhnat velká opice.

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6302
  • The Progeny
    • View Profile
Dělba dětí
« Reply #5 on: 25. Jan 2023, 23:45 »
Dělba dětí

Od doby, kdy druhá generace potomstva dorostla do předškolních let, bývalo na Sviňuše veselo nejen v noci. Zcela běžně se pak stávalo, že některé z rozdováděných dětí proběhlo strojovnou, následované druhým, a svou hru skončily někde mezi torpédy na přídi.
Jindy zase malé zrzče vyrušilo taktickou poradu na můstku tím, že šťouchlo do kapitána a s pokřikem „tati, máš babu, mami, hraješ taky!“ utíkalo kamsi do útrob lodi, co mu nohy stačily.
Fróði se k pronásledování zvedl okamžitě.
Caroline s Caitlyn potřebovaly nejdřív prozradit, které z čtyřčat že to vlastně bylo a na kterou z nich se tedy výzva vztahuje.

Fandom: Felix Felicis!
[„If you can't beat them, eat them.“]

 

Další pískoviště: