Author Topic: Téma číslo 3916 (19. 1. 2023) - Ty lidi mi sem nezvi!  (Read 283 times)

Banana Brannigan

  • Padawan
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 4391
  • Posty 15 Plus
    • View Profile
Ty lidi mi sem nezvi!
Ty, co volej ukňouranýho řepkobarona, samozřejmě. Jiný klidně můžeš.
I s malým banánem se dá uhnat velká opice.

Ben Dover

  • Drabbler
  • Le...
  • *
  • Posts: 915
  • Relic of the Past
    • View Profile
Andy narazil
« Reply #1 on: 19. Jan 2023, 13:21 »
Andy narazil

Regent se podíval na Kretzchecka a zamračil se. Za ním totiž shrbeně stáhl Bee Bash a už se chystal otevřít tu svoji smrdutou orčí tlamu. Tady ovšem neměl žádnou autoritu a regent na tom rozhodne nehodlal nic měnit.
"Doteď jsem tě považoval za vítaného u nás ve městě. Ale jestli jdeš orodovat za tohoto ulhaného, zkorumpovaného a pokřiveného šmejda, pak si budu muset rozmyslet, jestli tě ještě k sobě někdy pozvu."
"Ale..." chtěl se obhajovat Stan.
"Žádný ale. Už mám toho smrada plný zuby. A všichni kdo se s ním spolčují zaslouží stejný osud." dodal.
Otočil se k vojákům "Stráže!"

Fandom: DnD for dummies
....

“It is sometimes an appropriate response to reality to go insane.”

Banana Brannigan

  • Padawan
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 4391
  • Posty 15 Plus
    • View Profile
Zákaz zvaní
« Reply #2 on: 19. Jan 2023, 19:53 »
Zákaz zvaní

„Ses posral?!“ udeřil Putini na jednoho ze svých generálů, když si přečetl hlášení podané důstojníkem kontrarozvědky, a všichni v místnosti nadskočili. Zavládlo hrobové ticho, kde bylo slyšet i to, jak oslovený překotně mrká.
„Tos vážně poslal zvací dopis na Coruscant? Lidem?“ pokračoval malý zmrd a na čele mu nabíhala žíla milostivě skrytá kapucou. „Neříkal jsem ti stokrát, ať to neděláš, že jestli sem přijdou lidi, ta třímetrová monstra s hubami plnými zubů, tak nás rozšlapou a sežerou?“ Propaganda se sama neprodá, víme, každopádně generál putoval do gulagu.
A pozvaní lidé nakonec skutečně přiletěli, ale rozšlápli jenom celou slavnou osvobozeneckou armádu.

Fandom: Star Wars
I s malým banánem se dá uhnat velká opice.

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8559
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Lidské ludry
« Reply #3 on: 19. Jan 2023, 20:00 »
Lidské ludry

„Jak to šlo?“ vyzvídala drobná Togruta, když se její manžel vrátil domů, a šla mu naproti do předsíně.
„No hrůza, sotva jsem to přežil,“ odvětil Farb a zouval se. Vypadal vážně strhaně, což se u něj jakožto u průvodce po industriálních památkách a šéfa cestovní kanceláře příliš často nedělo. „První skupina ještě dobrý, ale pak přišla druhá, samí lidé. A to teda bylo něco. Všechno věděli nejlíp, furt to s něčím srovnávali a stěžovali si na nedostatečnou bezpečnost expozice. Jedna chtěla dokonce mluvit s manažerem.“
„Promiň.“
„To je dobrý, ale příště zas posílej promo kódy na Shili a Kiros, jo?“

Fandom: Star Wars
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6302
  • The Progeny
    • View Profile
Lidské limity
« Reply #4 on: 19. Jan 2023, 20:49 »
Lidské limity

„Tak co, máš?“ ptal se Skakoan a majitel téměř zkolaudovaného skakoanského baru na Nar Shaddaa svého kamaráda.
„Mám,“ odpovídal druhý Skakoan, jakmile točením kolečka na obleku vypnul translátor, a podával prvnímu seznam VIP. Osob speciálně pozvaných na zahajovací večer, aby se co nejrychleji rozneslo, že jde o podnik prvotřídní a hodný návštěvy.
„Pěkný, pěkný,“ přikyvoval majitel, ovšem pak se zatvářil trochu podezřívavě a ukázal na tři jména. „Ale tohle jsou lidi, ne? Ty mi tam radši nezvi, hele.“
„Proč, jsi snad rasista?“
„To ani ne, ale je ti jasný, že pokud si nevezmou přetlakový obleky, tak v tamních podmínkách vybouchnou?“

Fandom: Star Wars
[„If you can't beat them, eat them.“]

T.y.n.a.c.h

  • Drabbler
  • Lemra hyperlíná
  • *
  • Posts: 37
    • View Profile
Únik informací
« Reply #5 on: 19. Jan 2023, 22:35 »
„Já chápu, že potřebuješ identifikovat tělo co nejdříve, ale posílat sem každého kolemjdoucího? Jako opravdu?“ křičela Mary na Percyho, hlavního vyšetřovatele případu.
„Říkal, že je to příbuzný a že má důležité informace k případu. Jak jsem mohl vědět, že je to jen vtipálek z bulváru, který si z nás chtěl vystřelit?“
„No právě, kdyby sis ho lépe prověřil, možná mu zkontroloval pořádně doklady, tak by se v novinách po celé zemi nepsalo, jaké máme břídili u policie,“ dodala.
“Doklady jsem mu samozřejmě zkontroloval, ale převezl mě,“ vzdychl Percy a opravdu se netěšil na rozhovor se šéfem, který ho teprve čekal.

Fandom: Krimi

 

Další pískoviště: