Author Topic: Téma číslo 3572 (9. 2. 2022) - Milovaná  (Read 160 times)

Banana Brannigan

  • Padawan
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 4391
  • Posty 15 Plus
    • View Profile
Téma číslo 3572 (9. 2. 2022) - Milovaná
« on: 08. Feb 2022, 16:40 »
Beloved (1998) byl možná film na motivy knihy Toni Morrison a kriticky byl přijat velmi dobře, ovšem stejně prodělal skoro sedmdesát milionů dolarů.
I s malým banánem se dá uhnat velká opice.

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8559
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Nejdůležitější nástupnice
« Reply #1 on: 09. Feb 2022, 23:16 »
Nejdůležitější nástupnice

Churr to dával najevo dost svérázně, ale svou dceru opravdu miloval. Svůj podíl na tom jistě měla skutečnost, že byla jedináček, ale jakkoliv ji sekýroval a držel zkrátka, byl na ni vlastně docela pyšný. Na její povahu i úspěchy, na to, jak se začlenila do společnosti a byla produktivním obyvatelem vesnice, což byla u náčelnických dcer spíš výjimka. I proto byl připraven jí v případě, že najde víc vhodných nápadníků, dát poslední slovo, aby měla šanci se do něj zamilovat.
A i proto ho tak rozčílilo, když zjistil, že čeká dítě s nějakým zmrdem, co mu očividně byla naprosto lhostejná.

Fandom: Star Wars
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Banana Brannigan

  • Padawan
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 4391
  • Posty 15 Plus
    • View Profile
Beloved Becky
« Reply #2 on: 09. Feb 2022, 23:20 »
Beloved Becky

Becky si od návštěvy sestřiny svatby moc neslibovala, vlastně přijala hlavně proto, že byla v pozvánce zaplacená letenka. Záhy jí to ale změnilo život, protože tam narazila nejen na nového švagra, ale zejména na jeho bratra. Kterému se očividně taky líbily Zeltronky a který jí přišel jako ještě větší fešák, možná i díky té zraněné noze. Kulhání prostě shledávala tak nějak rajcovním, slovo dalo slovo a děly se věci. Ani se nenadála a život byl najednou tak nějak víc v pohodě, najednou byla zajištěná a hlavně milovaná.
Bylo to vlastně poprvé v životě a trochu divné, ale rozhodně si nestěžovala.

Fandom: Star Wars
I s malým banánem se dá uhnat velká opice.

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6302
  • The Progeny
    • View Profile
Materiál pro Merumeccu
« Reply #3 on: 09. Feb 2022, 23:37 »
Materiál pro Merumeccu

„Posádku už mám, něco pro kapitána?“ dotazoval se Krassus, když nakráčel na můstek a dramaticky při tom mával datapadem, do nějž si poctivě zapisoval žádosti o zásoby. Kapitán vzhlédl od konzole a bylo zjevné, že odpověď už má vymyšlenou.
[„Jo, respektive teda ne pro mě, ale pro mou milovanou...“]
„Neříkejte víc, je mi to úplně jasný,“ přerušil ho Čert, vždy trochu akčnější, „deset pugétů růží, k tomu krabici nějaké té lepší čokolády, nebo radši dvě, a k tomu modré senátní brnění?“
Simbacca vypadal zaraženě.
[„No, já měl na mysli spíš nové kompenzátory do Žihadla, ale tohle je taky dobrej nápad.“]

Fandom: Star Wars
[„If you can't beat them, eat them.“]

 

Další pískoviště: