Author Topic: Téma číslo 3239 (13. 3. 2021) - Upgrade  (Read 446 times)

Šašek

  • Drabbler
  • Le...
  • *
  • Posts: 573
    • View Profile
Téma číslo 3239 (13. 3. 2021) - Upgrade
« on: 12. Mar 2021, 19:09 »
Upgrade, people, upgrade.
Šašek, Šáša, Šášula, přitroublý jak bambula.

Mia Mahariel

  • Drabbler
  • Le...
  • *
  • Posts: 568
  • Mám hasák a nebojím se ho použít!
    • View Profile
Pár déelcéček navíc
« Reply #1 on: 13. Mar 2021, 10:08 »
Pár déelcéček navíc (2003)

„Jakeu, já vím, že trpíš nesnesitelným spasitelským komplexem a máš potřebu se o všechny své mladší sourozence děsně starat, a já to chápu. Vyrůstal jsi sám, bez táty, naprostej jedináček. Ale mně je už patnáct, u Merlina, běž se starat o vlastní děti! Navíc, máma s tátou mi oproti tobě pořídili řádnej upgrade. Místo žádnýho otce mám hned dva, místo nula sourozenců jich mám hned pět, neteře a synovce radši nepočítám, protože bych se dopočítat nemusel. Mám mezi ně počítat všechny Maksovy děti? Nebo jen některý? Jo a uhnul bys mi laskavě od tý televize, zrovna se mi doinstalovalo GTAčko.“

Fandom: Felix Felicis!

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6286
  • The Progeny
    • View Profile
Významné vylepšení
« Reply #2 on: 13. Mar 2021, 11:39 »
Významné vylepšení (2186)

Na můstku Vesny bylo napjaté ticho a všichni přítomní sledovali obrazovky.
„Kalibrace dokončena,“ ozval se konečně šéfinženýr Nakamura interkomem ze strojovny a Narva div nenadskočila.
„Výborně,“ promnula si ruce a sedala ke zbraňové konzoli, „zaměřuji nejbližší asteroid a cvičně pálím.“ S lodí to trochu škublo, jak nově nainstalované thanixy urychlily přesně odměřenou dávku roztaveného železa, uranu a wolframu téměř na rychlost světla a poslaly ji proti kusu kamenu, který neměl nejmenší šanci a rozletěl se na jemný prášek.
„Slušný, ne?“ ucedila Filia, která to jako jedna z mála sledovala očima.
„Podle předběžných měření se naše palebná síla zvýšila sedmadvacetkrát.“
„Slušný.“

Fandom: Mass Effect
[„If you can't beat them, eat them.“]

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8543
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Kyberkokotina
« Reply #3 on: 13. Mar 2021, 12:41 »
Kyberkokotina

Technologie čtvrtého tisíciletí byla možná o poznání pokročilejší než ta v dobách před zánikem Země, ale lidská rasa moc změn nepodstoupila. S výjimkou virového firewallu, který dostal každý krátce po narození, vlastně nebyl mezi člověkem moderním a tím, co žil před dvěma tisíci lety, žádný velký rozdíl.
Přirozeně se tedy našel jeden odborník na kybernetiku, kterému to přišlo jako velká škoda. Odborník na kybernetiku, podle nějž bylo záhodno provést upgrade celé lidské rasy tak, aby odpovídala současné technologické úrovni.
Naštěstí byl tou dobou pořád docela populární starý dobrý Doctor Who a našlo se dost takových, co mu to včas rozmluvila.

Fandom: Equilibrium 4k
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Banana Brannigan

  • Padawan
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 4360
  • Posty 15 Plus
    • View Profile
Poladěné plivátko
« Reply #4 on: 13. Mar 2021, 14:59 »
Poladěné plivátko

Banana byla technický typ, takže bylo od začátku jasné, že tu erární pistoli, co dostala při nástupu k povstalcům, co nevidět nějak vylepší. A fakt! Už během prvních dní volna se s ní vrhla k ponku, popadla šroubovák a provedla… no, mnozí by to vylepšením asi nenazvali, protože zbraň hlavně odlehčila a na výkonu jí tak vlastně spíš ubrala než naopak. Ale byla spokojená.
Na dlouhou dobu to byla modifikace jediná, protože nad dalšími teprve přemýšlela.
Když pak ale v opuštěné enklávě na Miu Leptonis IV našla bednu těžkých pistolí S-5 se zásobníky tekutého kabelu a vystřelovacími kotvami, měla jasno.

Fandom: Star Wars
I s malým banánem se dá uhnat velká opice.

Kara Melka

  • Drabbler
  • Le...
  • *
  • Posts: 1233
  • Zákeřně sladká.
    • View Profile
Koření vztahu
« Reply #5 on: 13. Mar 2021, 21:56 »
Koření vztahu

Athan si poměrně rychle zvykl na Alanův temperament, naučil se ho filtrovat a nepouštět si ho k tělu a jeho neustálé brebentění pouštěl jedním uchem dovnitř a druhým ven. Nejhorší to bylo, když přišel večer z práce utahaný jako pes a Alan naopak překypoval energií a zvláštním apetitem.
„Víš, já jsem přemýšlel…,“ vrněl, zatímco Athana prstíčkem šimral na bicepsu.
„Nekecej.“
„Ha, ha – takže jsem přemýšlel o tom, že bychom ten náš vztah mohli trochu vylepšit… okořenit, víš.“ Tvářil se jako nevinnost sama.
Athan povytáhl obočí.
„Že by ses třeba občas mohl převlíct za hasiče, nebo tak něco…“
No, neprošlo to.

Fandom: Felix Felicis!

Šašek

  • Drabbler
  • Le...
  • *
  • Posts: 573
    • View Profile
Blbý šampion
« Reply #6 on: 13. Mar 2021, 22:25 »
Blbý šampion

Šašek nehrála tanky ráda, pokud to šlo, nejradši byla na botu a hrála adc nebo supporta. Když však hrála s kamarády, moc na výběr neměla, protože si pozici stihli vybrat dřív, než ona. To pak musela hrát na topu, většinu času něco, co bude tankovat všechnu damage.
"Můžeš mi vylepšit tenhle item?"
"Ještě nejsem level čtrnáct."
"Ale ty už ho vylepšený máš! To není fér."
"Protože já si své můžu vylepšovat už od levelu třináct. Což bys věděl, kdybys tohohle blba taky musel někdy hrát."
Protože rozhodně nebylo fér, že už po třetí za sebou musela hrát toho blbce Ornna.

Fandom: Realita (+League of legends)
Šašek, Šáša, Šášula, přitroublý jak bambula.

Bezzubka

  • Drabbler
  • Le...
  • *
  • Posts: 1323
    • View Profile
Dekorované dřevo
« Reply #7 on: 13. Mar 2021, 23:19 »
Dekorované dřevo

Od chvíle, kdy se Jackie s Jade od pana Ollivandera dozvěděly, že pouhé poškrábání hůlku nezničí, bylo jim i jejich rodičům jasné, jak to dopadne. Mít obyčejnou hůlku, ničím nezdobenou, byla přece strašná nuda! Doma si nad tím ale děvčata nesedla, protože tatínek je sice měl rád, ale nač ho zbytečně provokovat, a místo toho vyčkala až do školy. A zatímco klubovna po jejich session vypadala jako po výbuchu, Jadina hůlka připomínala hvězdy rozeseté po noční obloze a po Jackieně hůlce se zase rozprostírala drobná namalovaná kvítka. Funkčnost hůlek to vážně nepoškodilo a holkám se nakonec kouzlilo o to líp!

Fandom: Felix Felicis!
Always be yourself. Unless you can be a dragon... then always be a dragon.

Morčátko

  • Drabbler
  • Le...
  • *
  • Posts: 1174
  • Hlodavec
    • View Profile
Zvažování investice
« Reply #8 on: 13. Mar 2021, 23:28 »
Zvažování investice

Ačkoli se Gweeny snažila být děsně nenápadná, bylo jí jasné, že hned po příchodu do kuchyně ji Míša prokoukl. V odpověď na jednoduchou otázku „Co to čteš?“ zrudla a rychle zaklapla otevřený magazín o létání a famfrpálu. „Ale nic, blbosti. Padáme v lize, a tak.“
„Gweeny…“
„Fajn, ale jenom jsem se dívala, jo?“ dodala horlivě a nalistovala přehled nových modelů košťat, co se měla do konce sezóny dostat na trh.
„Ale jsou fakt skvělý Míšo, malej upgrade… Ne, zapomeneme na to. Ušetříme na něco lepšího,“ zakecala to Gweeny sama a drcla do manžela loktem. „Až si pořídíme ty hipogryfy, co?“

Fandom: Felix Felicis!

 

Další pískoviště: