Author Topic: Téma číslo 2935 (13. 5. 2020) - Chci chlapec být  (Read 286 times)

Morčátko

  • Drabbler
  • Le...
  • *
  • Posts: 1174
  • Hlodavec
    • View Profile
Chci chlapec být...
... to je naše téma. Morče nechce.

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6291
  • The Progeny
    • View Profile
Absolutní animagie
« Reply #1 on: 13. May 2020, 18:52 »
Absolutní animagie (1993)

„A budeme se jednou moct taky měnit ve zvíře jako ty?“ zeptala se jednoho dne Elliot a Flann se usmál. Dědeček by asi dotazem nadšen nebyl, ani odpovědí, ale jemu radost udělala.
„Jasně, když se budete dobře učit,“ pokrčil rameny a moc dobře si všiml Aurory, která kroutila hlavou a viditelně váhala, jestli takovouhle podprahovou motivaci k lepším studijním výsledkům schvaluje či nikoliv.
„Super!“ vypadlo tentokrát z obou holek, ač Brianna vůbec nedávala pozor a hned poté se zase vrátila k lovu zbývajících cereálí z mléka.
„A co bys chtěla být?“ sondoval hrdý otec rovnou. „Lasička, fretka, mangusta, vydra?“
„Kluk.“

Fandom: Felix Felicis!
[„If you can't beat them, eat them.“]

Banana Brannigan

  • Padawan
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 4371
  • Posty 15 Plus
    • View Profile
Bytí v basicu
« Reply #2 on: 13. May 2020, 19:39 »
Bytí v basicu

„Dobrý den,“ pozdravil jeden vysloveně podezřelý mimozemšťan správce bordelu šesté cenové skupiny na planetě sedmé cenové skupiny a smekl klobouk s dírou po kulce. Správce netušil, co je to za rasu, ale vlastně mu na tom nezáleželo. Zajímaly ho jiné věci.
„Budete si přát?“ otázal se úlisně a rozhodil rukama po zboží všeho druhu a všech možných tvarů. Cizinec neváhal.
„Já… chci. Chlapec. Být,“ odrecitoval návštěvník chatrným basicem a správce protočil panenky.
„Tak to vám asi moc nepomůžu, ale pár přešitých tu mám, třeba vám doporučí vhodného plastického chirurga...“
„Ne ne, vy mi pán nerozumět, já chtít mlátit malá chlap!“

Fandom: Star Wars
I s malým banánem se dá uhnat velká opice.

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8548
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Zaphodův záměr
« Reply #3 on: 13. May 2020, 22:56 »
Zaphodův záměr

Nebylo to první spojení spermie s vajíčkem, ke kterému došlo v lůně Moyry Brannigan, ale něčím zvláštní přeci jen bylo: pořádným mikroskopem vyzbrojené oko zvědavého pozorovatele by totiž mohlo v reálném čase sledovat, jak se něco, co původně vypadalo jako jednoznačný pár dvou stejných chromozomů, podobně jednoznačně mění a záhy jsou z toho chromozomy dočista jiné. Pokud by to oko patřilo doktorovi, nejspíš by se dost divilo, neb takové věci se obvykle nedějí.
Budoucí Zaphod Brannigan si ale prostě už ve fázi zygoty řekl, že není jen tak něco obyčejného a bude z něj kluk a později chlap. A jaký!

Fandom: Star Wars
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Morčátko

  • Drabbler
  • Le...
  • *
  • Posts: 1174
  • Hlodavec
    • View Profile
Hledání vzoru
« Reply #4 on: 13. May 2020, 23:07 »
Hledání vzoru

Je zásadní, čí plakát si dcera vylepí na stěnu v pokojíčku. Takový vzor totiž dokáže zvrátit jakékoli výchovné snahy a uvést rodiče do bezvýchodné situace, kdy si s potomkem neví rady. Proto se Drakorozený zděsil, když u své dcery spatřil na zdi nalepeného vojáka ve zbroji, který byl zjevně vytržen z náborového plakátu Legie. A další svalnatí bojovníci přibývali.
„Táto,“ povzdechla si dcera jednou u večeře. „Já chci bejt kluk.“
„Co?!“
„Protože holky nemůžou válčit a zabíjet potvory.“
Všechny starosti z otce opadly. Ještě toho večera zašli do Jorrvaskru – a od té doby zeď pokrývaly už jen podobizny Aely Lovkyně.

Fandom: Skyrim

 

Další pískoviště: