Author Topic: Téma číslo 141 (18. 9. 2012) - Doktorát z průšvihů  (Read 1190 times)

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8559
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Víte o někom, kdo má Doktorát z průšvihů? Mě napadá hned několik kandidátů.
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8559
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Titul tvořiče trhavin
« Reply #1 on: 18. Sep 2012, 14:31 »
Titul tvořiče trhavin (4021)

„Svoje přijetí mezi Chcípáky si pamatuju dodnes,“ rozpovídal se po třináctém pivu umaštěný inženýr Alko Naftalen a mírně opilá Sandra skutečně poslouchala.
„Výbuch jako prase, křižník se rozlétal na nudle, já si dával panáka a najednou světlo, vedle stojí baba v zářícím brnění a že prý ať jdu s ní. Tak jsem šel, samozřejmě, jenže ona záhy zmizela a místo ní tam stál tenhleten prevít,“ ukázal na decentně společensky unaveného Edvina, „s nabídkou jaká se neodmítá.“
Měl pravdu, tenkrát, těsně po svém zbožštění, potřeboval Edvin schopné ničitele. A koho lepšího nabrat, než inženýra, jehož dizertační prací bylo šlechtění výbušných bakterií?

Fandom: Equilibrium 4k
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6302
  • The Progeny
    • View Profile
Vojtův vylepšovák
« Reply #2 on: 18. Sep 2012, 16:36 »
Vojtův vylepšovák (21 BBY)

„To ti spadne,“ ozvalo se za Simbaccou tak náhle, že Wookiee málem sletěl ze židle i se vším, co měl v prackách. Nakonec rovnováhu udržel, ale musel se pokusit ještě o udržení důstojnosti.
[„To je záměr,“] pravil samozřejmě, znovu se natáhl na špičky a pokračoval v instalaci rafinované pasti nade dveře, která měla na oběť vylít kbelík vody.
„Jasně, ale tohle spadne samo a dřív,“ oponoval sebejistě Vooj-tae.
[„Proč?“]
„Protože to je prostě blbě, to se ti podělá. Věř mi, já o podělávání se něco vím,“ opáčil bleskově, přikročil blíž a společnými silami nakonec past na školnici přeci jen postavili.

Fandom: Star Wars
[„If you can't beat them, eat them.“]

Jessica Karnis

  • Mistr
  • Le...
  • *
  • Posts: 2438
  • All Hail the King
    • View Profile
Nejspíš je to prokletí
« Reply #3 on: 18. Sep 2012, 19:41 »
Nejspíš je to prokletí (25 BBY)

„Já už opravdu nevím, co s vámi dělat,“ slyšeli hlas mistra Windu z komunikátoru, a ačkoliv jej nemohli vidět, živě si představovali, jak má hlavu složenou v dlaních a přemáhá slzy. „Ať už děláte cokoliv, vždy to končí kolosálním průšvihem. Nemluvě o tom, že se vám to daří i u trestů, které za ty průšvihy dostáváte.“ Jess chtěla něco namítnout, ale raději si to nechala pro sebe.
„Zkusil jsem všechno od podřadných po zlomyslné úkoly, ale všechny skončily stejně. Tak jsem zkusil otočit a trochu vám důvěřovat,“ jejich polknutí bylo nepřeslechnutelné. „Ale poslat vás do lihovaru byla opravdu strašná… nemoudré!“

Fandom: Star Wars

 

Další pískoviště: