Author Topic: Téma číslo 139 (16. 9. 2012) - Tak už nefňukej  (Read 1891 times)

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8559
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Jsem to málem zapomněl vyvěsit, ale vzpomněl jsem si, Tak už nefňukej a piš.
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Jessica Karnis

  • Mistr
  • Le...
  • *
  • Posts: 2438
  • All Hail the King
    • View Profile
Jak malé děcko
« Reply #1 on: 16. Sep 2012, 20:33 »
Jak malé děcko (21-15 BBY)

[„Prosíííím, bééé, já už budu hodný, budu dělat poctivě všechny úkoly, které mi zadáš a které po mně budou chtít i ostatní. Nebudu se přejídat na noc a nebudu rabovat ledničku a osvobozovat ji od tvých marinovaných pochoutek a zmrzky a taky tě budu mnohem víc respektovat a slušně zdravit starší a nebudu se ksichtit na školnici za zády, protože to vidí a nebudu ti na akcích jíst deodoranty a ucucávat zubní pastu a-“]
Mávnutím ruky jej zastavila, aby měl taky chvilku se nadechnout a podívala se, jaký je čas. „Už musíme jít, tak tu sprchu odložíme na později.“
[„Juhů!“]

Fandom: Star Wars

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8559
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Svérázné metody
« Reply #2 on: 16. Sep 2012, 20:36 »
Svérázné metody (4021)

„Takže já jsem... mrtvá, jo?“ ptala se titěrná blondýna a prohlížela si své krvavé a zničené oblečení. Magnar, který si prohlížel věci poničením odhalené, ovšem nebyl zrovna vysvětlovací typ, tak spustil Alko.
„Jo, a protože jsi padla v boji, strávíš zbytek věčnosti s námi, není to skvělé?“
Dívka přejela pohledem tu skupinu udatných, nebojácných a odhodlaných božích bojovníků a rozplakala se. To pochopitelně všechny udatné, nebojácné a odhodlané bojovníky rozhodilo, protože to nečekali.
„Jak se utěšuje brečící ženská?“ zeptal se kolemstojících, bezvýsledně.
„Já bych to zkusil po našem,“ navrhl nakonec Magnar. A tak se všichni ožrali a bylo po stesku.

Fandom: Equilibrium 4k
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6302
  • The Progeny
    • View Profile
Malý moralfag
« Reply #3 on: 16. Sep 2012, 23:42 »
Malý moralfag (21 BBY)

[„Vždyť jsou to jenom piráti, nemůžem na ně vlítnout a jen tak je posekat jako trávník!“] namítal Simbacca na válečné poradě, která se právě konala v jeskyni na Dantooine.
„To se právě pleteš, přesně to můžem,“ odvětila Jessica, kterou třetí den na téhle planetě bez sprchy už docela štval. „A taky to uděláme. Takže přestaň fňukat jako Aleema s bolavým bříškem...“
„Hej, já to slyšel,“ vložil se jim do toho Neva.
„...a chyť ten meč pořádně, jdeme zachránit pár kolonistů a jejich dobytka.“
A tak šli. A krom toho, že Simbacca získal první zářez na pažbě, toho zachránili docela dost.

Fandom: Star Wars
[„If you can't beat them, eat them.“]

 

Další pískoviště: