Author Topic: Téma číslo 114 (22. 8. 2012) - Holka magor  (Read 1574 times)

Jessica Karnis

  • Mistr
  • Le...
  • *
  • Posts: 2438
  • All Hail the King
    • View Profile
Téma číslo 114 (22. 8. 2012) - Holka magor
« on: 21. Aug 2012, 20:25 »
Moc pěkné téma, na které vznikne spousta originálních drabble.
Holka magor :o

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8559
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Kosmetičkodlak
« Reply #1 on: 22. Aug 2012, 16:32 »
Kosmetičkodlak (34 BBY)

Zpočátku to vypadalo, že bude v klidu. Na lidské mládě z Nar Shaddaa.
Vlastně nejdřív působila dost odměřeně a když jsem jí řekl, že budu její mistr, vzala to docela chladně. Jenže pak se rozjela a byla k nezastavení.
Strašně ráda vymetala krámy s kdejakými kosmetickými srajdami, ujížděla na plyšových růžových nesmyslech a vůbec se mnou asi dost trpěla.
Když jsem se jednou v noci náhle probudil a spatřil ji nad sebou s hřebenem a šampónem, uvědomil jsem si, že mám co dělat s šílencem, a náhle jsem za ni byl rád.
To jsem ovšem netušil, že brzo přijde puberta.

Fandom: Star Wars
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6302
  • The Progeny
    • View Profile
Trpasličí tank
« Reply #2 on: 22. Aug 2012, 17:23 »
Trpasličí tank

Cesta k zasněžené trpasličí pevnosti Mrazumor se chvěla, z palisád opadávaly rampouchy a obránci se šikovali na ochozu nad branou.
Pohled ven nahnal mnohým z nich strach. Přeci jen proti nim kráčel obrovský porouchaný golem, v jehož okolí pobíhala celá smečka ol mahumů. Banditi a mrchožrouti vycítili příležitost a táhli se za strojem jako smrad.
Obránců byla hrstka, navíc všichni horníci, hutníci nebo kuchaři. Jen jedna bojovnice tam byla, Bimbelína Bramboráková. Ta právě popadla meč a štít, skočila před bránu a s křikem „za Mafru, kurdi!“ se vrhla golemovi po kotnících.
Tak vyběhli taky, přeci jí nenechají vyžrat všechnu srandu.

Fandom: Lineage 2
[„If you can't beat them, eat them.“]

Jessica Karnis

  • Mistr
  • Le...
  • *
  • Posts: 2438
  • All Hail the King
    • View Profile
Není emocí
« Reply #3 on: 22. Aug 2012, 21:00 »
Není emocí (19 BBY)

Simba byl zkroucený v nepřirozené poloze, kdy klečel a současně měl tvář zarytou v zemi. Přesněji v kaluži své krve. Kdo by byl řekl, že tu narazí na prastarou sektu nějakých Sithských odpadlíků, kteří zde žijí po staletí v izolaci? Nikdo. O to fatálnější to pro ně mělo mít důsledky.
Říkala mu to tisíckrát, ať neztrácí hlavu pokaždé, když ucítí něco voňavého a ať nikam nechodí sám nebo bez předchozího upozornění, že někam jde. Ale on jakoby jí neposlouchal.
Nyní však ztrácela hlavu ona, jeho mistryně, která cenila zuby jako nějaká šelma a skočila mezi přesilu. I oni poztrácejí hlavy.

Fandom: Star Wars

 

Další pískoviště: