Author Topic: Téma číslo 2140 (7. 3. 2018) - Bordelmamá jako podnikání  (Read 547 times)

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6302
  • The Progeny
    • View Profile
The Madam as Entrepreneur: Career Management in House Prostitution.
Opět bez podtitulu, který se tam nevešel, což je přirozeně velká škoda a opět za to budou bezvýznamné body navíc.
[„If you can't beat them, eat them.“]

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6302
  • The Progeny
    • View Profile
Rajda z Rune
« Reply #1 on: 06. Mar 2018, 18:10 »
Rajda z Rune

Sariss měla svou budoucnost vymyšlenou moc pěkně. V království, kde nikdo nevěděl o její ošklivé minulosti a ve většině chlapů vzbuzovala temné fantazie, jí prostě stačilo se vyspat s dost vilnými a vlivnými pány a její životní úroveň byla rázem na slušné úrovni. Plánovala, že si z nastřádaných peněz otevře bordel v jednom z měst a tvrdou rukou ze všech zaměstnankyň vydře duši.
Ovšem když pak od svého miláčka Rodriga dostala vyloženě vhodný barák úplně zadarmo, zjistila, že na to nejen stačí sama, ale že je to tak dokonce lepší.
Nemusela se pak dělit ani o peníze, ani o samečky.

Fandom: Lineage 2
[„If you can't beat them, eat them.“]

Banana Brannigan

  • Padawan
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 4391
  • Posty 15 Plus
    • View Profile
Rychlovka v Rudém
« Reply #2 on: 06. Mar 2018, 18:25 »
Rychlovka v Rudém

Vertical City bylo městem neomezených možností, jak Ree Twyll zjistila už krátce po svém příletu.
Potřebovala zmizet před svou minulostí, potřebovala se uživit a potřebovala zapomenout… naštěstí tu byl Rudý sektor a poptávku po exotických šlapkách konec války klonů nijak nesnížil, spíš naopak. Nemusela se ani moc snažit, hned druhý vykřičený dům ji najal a ona začala rozjíždět svůj velkolepý plán, často, ne však výhradně vleže.
Stačilo pár měsíců tahat za nitky, jak to Umbaranky uměly, a celý podnik jí padl do klína, čímž získala slušné příjmy, kontakt na Hutty a nejlepší krytí pro podrývání režimu v okruhu padesáti parseků.

Fandom: Star Wars
I s malým banánem se dá uhnat velká opice.

Morčátko

  • Drabbler
  • Le...
  • *
  • Posts: 1174
  • Hlodavec
    • View Profile
Ukradená živnost
« Reply #3 on: 06. Mar 2018, 23:06 »
Ukradená živnost

"Aelo, jak ses vlastně stala bojovnicí?" zaznělo z druhého konce stolu. Družiníci, kteří znali Lovkyni už dlouho, se začali hloupě uculovat a pochechtávat.
"Proč se ptáš, zelenáči? Ale co, povědět můžu. Víš, jsem Nordka, narozena ve Skyrimu. Moje matka měla takovou... Živnost."
Další salva smíchu.
"Byl do bordel vyhlášený v širém okolí, jeden z mála, špička. Byl to dobrý byznys, peníze se sypaly. Bohužel, vždycky se najde problém. Jarl to zatrhl."
Další smích.
"Spíš teda přebral živnost. Proč myslíš, že Bílý průsmyk tak prosperuje, hm? Každopádně, ze mě se stala děvečka bez peněz. Tak co krom toho boje mi zbylo?"

Fandom: Skyrim

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8559
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Byl by barevný
« Reply #4 on: 07. Mar 2018, 12:54 »
Byl by barevný (40 BBY)

I jistá obyvatelka Oblačného města měla svou budoucnost moc pěkně vymyšlenou, a to jí bylo čerstvě šestnáct.
„Jednou si otevřu vlastní bordel,“ básnila, když si s nohama na stole čistila světelný meč, „šukat mě baví, prý se tak dá vydělat docela dost peněz a se svými schopnostmi nebudu mít o klientelu nikdy nouzi. Navíc je to tu úplně legální.“
Její mistr z té vidiny zas tak nadšený nebyl a hned vysvětlil proč.
[„Legální, ale těžce zdaněný, nebyl by lepší bar?“]
Ne že by to zjišťoval, ale moc dobře věděl, že od zavření Černé díry je jich na Bespinu prostě málo.

Fandom: Star Wars
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

 

Další pískoviště: