Author Topic: Téma číslo 2087 (13. 1. 2018) - Muž vs. zvíře  (Read 623 times)

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6302
  • The Progeny
    • View Profile
Jdeme hrát levej dračák, takže předpokládám, že na téma Muž vs. zvíře nasbírám do rána docela dost inspirací.
[„If you can't beat them, eat them.“]

Kimono Oko

  • Drabbler
  • Lemra
  • *
  • Posts: 112
  • Životem ošlehaný kimono
    • View Profile
Návod na pátek a sobotu
« Reply #1 on: 12. Jan 2018, 14:16 »
Návod na pátek a sobotu

Bylo mi vyčteno, že volby prezidenta nějak moc prožívám. Sám se tomu divím, protože o politiku jsem se nikdy nezajímal. Myšlenkový rozbor, proč to tak hrotím, došel k úplně jednoduchému výsledku. Nyní máme v roli prezidenta zvíře. Ani se nedá říci jaké konkrétní zvíře, protože mě jich napadá hned několik: prase, tele, hovado. A já se za tohle zvíře neskonale stydím a je mi smutno z toho, jak nás ve světě reprezentuje. i když jsem jen malý bezmocný človíček, kterému by to mohlo být jedno, tak bohužel není. A proto jdu volit. Bude mi stačit, když bude prezidentem normální člověk.

Fandom: Bohužel realita

Morčátko

  • Drabbler
  • Le...
  • *
  • Posts: 1174
  • Hlodavec
    • View Profile
Proti sobě rovným
« Reply #2 on: 13. Jan 2018, 01:03 »
Proti sobě rovným

V divočině je to zlé. Je to nehostinné místo, kde kromě zákonů fyziky a gravitace platí pravidlo jediné – silnější přežije. Sežer, nebo budeš sežrán (a citovat Franka Underwooda v Tamrielu je fakt ujeté, protože takový crossover prostě nejde). Poté, co se draci Alduinovým přičiněním opět probudili k životu, měli v plánu to první.
Města se tak pěkně zapalovala. Vojáci na ně mohli vyběhnout s těmi svými pěknými mečíky a šípy, ale to jim nevadilo. Vždyť oni byli dovah!
A pak tu byl Drakorozený, který konflikt vyřešil. Muž proti zvířeti? Ha!
Zvíře vyhrálo. Protože mužem se Dovahkiin nazvat nedal. Jak řval!

Fandom: Skyrim

Banana Brannigan

  • Padawan
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 4391
  • Posty 15 Plus
    • View Profile
Upgrade arény
« Reply #3 on: 13. Jan 2018, 20:43 »
Upgrade arény

Gladiátorské zápasy v Zorbově paláci měly něco do sebe. Sám Zorbo na ně sice nekoukal až tak rád jako na svůj harém, ale většina jeho personálu si je nenechala ujít a při sázkách tam protekly slušné peníze. Problém byl v tom, že po tisícím zápase, kde jeden gladiátor řeže druhého tou či onou zbraní, už taková podívaná dost ztrácí na zábavnosti. Jasně to dokazoval pokles příjmů ze sázek.
A tak se Zorbův majordomus hluboce zamyslel a přišel s elegantním řešením: příště prostě místo druhého gladiátora do arény vypustili rancora nebo nějakou jinou obludu a vzrůša a sázek bylo zase dost.

Fandom: Star Wars
I s malým banánem se dá uhnat velká opice.

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6302
  • The Progeny
    • View Profile
Zvířecí zábrany
« Reply #4 on: 13. Jan 2018, 21:06 »
Zvířecí zábrany

Pokud se chtěl někdo naučit umění zvěromagie, musel si projít onou kouzelnou fází výcviku, kdy se jako zvíře učil chovat. Ono totiž nestačilo soustředit se jenom na tu fyzickou změnu, člověk musel vědomě opustit své lidství a stát se zvířetem i mentálně, což ne každý vítal. Drtivá většina studentů s tím naopak dost zápasila, protože jak se o slovo začalo hlásit zvíře, většinou ho zcela intuitivně začali utlačovat a taková věc samozřejmě nemohla dopadnout harmonickou koexistencí obou podob.
Fróði s tím naštěstí problém nikdy neměl. Vlastně se dost často choval jako zvíře i ve chvílích, kdy to vůbec nebylo potřeba.

Fandom: Felix Felicis!
[„If you can't beat them, eat them.“]

 

Další pískoviště: