Author Topic: Téma číslo 1996 (14. 10. 2017) - Nejsem nějakej fanatik  (Read 510 times)

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8559
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Nejsem nějakej fanatik, ale kdo nepíše drabbly, tomu uřežu hlavu, ALLAHU AKBAR!
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Banana Brannigan

  • Padawan
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 4391
  • Posty 15 Plus
    • View Profile
Silné individuum
« Reply #1 on: 13. Oct 2017, 16:06 »
Silné individuum

„Ale nemysli si, že jsem jenom nějakej další fanatik, co by za našeho Hutta položil život, jasné?“ dušoval se další z nucených klientů Nolly Branniganové, nicméně vzhledem k tomu, co při tom dělal, mu nevěnovala zas tak velkou pozornost.
„Jsem vlastně docela normální a hlavně nezávislej chlap, víš?“ dostal ze sebe mezi stále častějšími vzdechy, „oni jsou schopní se pro něj třeba vrhnout pod vlak, ale já, já mám vlastní mozek a do toho jejich stáda vůbec nepatřím.“
Skoro mu to uvěřila, ale pak se z interkomu ozval Zorbo, pirát všeho nechal, padl na kolena a důvěryhodnost byla v trapu.

Fandom: Star Wars
I s malým banánem se dá uhnat velká opice.

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6302
  • The Progeny
    • View Profile
Nepochopené nařčení
« Reply #2 on: 13. Oct 2017, 18:07 »
Nepochopené nařčení (1984)

„Tak ty jsi prý fanoušek Banchorských dělobuchů,“ nadhodil Finnian při jednom chodbovém setkání s Fróðim a vlastně se tomu vůbec nedivil. Skotský tým byl plný zrzek, dost řval a to, že se nikdy nedostali k poháru, vadilo Fróðimu většinou jen pramálo. K jeho překvapení však začal informaci pochycenou z tajných zdrojů popírat.
„To vůbec není pravda!“ ohradil se, „jako podívám se na ně rád, ale mám jenom jedno mávátko s logem a z posledních devíti zápasů jsem viděl jenom jeden, a to na záznamu.“
Finnian naštěstí pochopil, kde je problém, a vše se rychle vysvětlilo.
„Nepleteš si to s fanatikem?“

Fandom: Felix Felicis!
[„If you can't beat them, eat them.“]

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8559
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Finální flirtování
« Reply #3 on: 13. Oct 2017, 18:18 »
Finální flirtování (14 BBY)

Finální střet s megačubkou byl záležitostí skutečně epickou. Vzduchem létaly nadávky, těžké předměty, blesky a v jednu chvíli se proletěl i Champbacca, když si nedával pozor na to její zatracené škrcení. Vzduch smrděl ozónem, samozvaná lady ze Sithu se šklebila a vůbec to vypadalo, že si situaci navzdory svým šancím užívá.
„Utečte, špíny,“ syčela na ně, „já nejsem nějaký inkviziční fanatik, se kterým si můžete libovolně vytřít prdel, já jsem Algernnon de Bray!“
„To možná nejsi,“ ucedil Chlouppek, „ale prdel si s tebou vytřeme tak jako tak.“
Nakonec toho ale byla ušetřena, protože z ní nezbyl jediný dost velký kousek.

Fandom: Star Wars
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Bezzubka

  • Drabbler
  • Le...
  • *
  • Posts: 1323
    • View Profile
Vůbec ne
« Reply #4 on: 14. Oct 2017, 21:10 »
Vůbec ne

Když Erkki dostal kapitánskou pásku, bylo to pro něj splněný sen. Teď bylo na něm, aby svůj tým dovedl k vítězství a konečně k zisku poháru, a tak nějak pro to hodlal udělat co nejvíc v jeho silách. Možná i trochu na úkor svých hráčů.
„Přátelé, máme to v kapse. Já vím, že jsem vás honil a byl na vás mnohdy tvrdší, než bylo potřeba. Nemyslete si o mě, že jsem nějaký fanatik, já jenom chci, aby Havraspár konečně dostal to, co si zaslouží už několik let. A kdo se nebude dostatečně snažit, dostane při příštím tréninku pět koleček navíc.“

Fandom: Felix Felicis!
Always be yourself. Unless you can be a dragon... then always be a dragon.

Morčátko

  • Drabbler
  • Le...
  • *
  • Posts: 1174
  • Hlodavec
    • View Profile
Normálka
« Reply #5 on: 14. Oct 2017, 23:50 »
Normálka

Léto bylo pro Morče poměrně krušné, jak už drabblová tabulka napovídá. Provádění byla sice sranda (jak se to vezme), ale zřícenina hradu neposkytovala úplný komfort. Vodu nikdo ani tak nepostrádal, toika místo záchodu taky postačí a elektřina z agregátu dostupná tři hodiny denně je taky fajn – ale že nebyla wifi, to bylo zlé.
Moc zlé. Morče každý den po šichtě chvátalo do kempu – jen dva kilometry, paráda. I když pršelo, Morče šlo. V kempu strávilo pěkné dvě hodiny a pak vyrazilo zpátky.
Většinu toho času Morče stálo u silnice vedle recepce, chytalo wifi a klofalo drabble do telefonu. Prostě normálka.

Fandom: realita

 

Další pískoviště: