Author Topic: Téma číslo 1983 (1. 10. 2017) - Vidím, slyším a poslouchám  (Read 660 times)

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8559
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Vidím, slyším a poslouchám, že už chcete nové téma, tak si ho užijte...
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Banana Brannigan

  • Padawan
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 4391
  • Posty 15 Plus
    • View Profile
Neposlušná
« Reply #1 on: 01. Oct 2017, 19:35 »
Neposlušná

Jména zbavená princezna z vyšších kruhů už toho měla tak akorát dost. Nejen že ji zajala banda špinavých křupanů, co po ní chtěla samé nedůstojné věci, ještě byli všichni naprosto retardovaní nebo co. Jak jinak si totiž vysvětlit, že na ni furt řvali, jestli vidí, slyší a poslouchá? Za jiných okolností by ta příkoří možná snášela a čekala, než ji někdo zachrání, ale tohle se prostě nedalo.
„Když vidím a slyším, tak snad taky poslouchám, ne?“ odsekla.
Celkem rychle a názorně jí bylo vysvětleno, že mezi slyšením a posloucháním je docela velký rozdíl a že vidět k tomu vůbec nepotřebuje.

Fandom: Star Wars
I s malým banánem se dá uhnat velká opice.

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8559
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Tři tetky
« Reply #2 on: 01. Oct 2017, 20:50 »
Tři tetky (3614)

Kdo někdy alespoň koutkem oka spatřil ty tři seschlé tetky na předměstí malé vesničky na kolonii Hoštice, nemohl si nevzpomenout na tři moudré opice z japonské dřevořezby, z nichž jedna si kryla uši, druhá oči a třetí ústa. Neslyším zlo, nevidím zlo, nemluvím zlo.
Tyhle babky ovšem na banány neužilo, chlupaté byly o něco méně a se zlem (a nejen s ním) to měly úplně obráceně: jedna viděla všechno, druhá slyšela všechno a třetí tomu všemu díky hypermodernímu naslouchátku rozuměla i za prudkého deště.
Ve výsledku z nich tedy byla trojice drben, od nichž se mohla lecco naučit i KGB.

Fandom: Equilibrium 4k
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Morčátko

  • Drabbler
  • Le...
  • *
  • Posts: 1174
  • Hlodavec
    • View Profile
Round of Gwent
« Reply #3 on: 01. Oct 2017, 21:13 »
Round of Gwent

Když má domácí router dobrou náladu a připojení k internetu věčně nepadá, je to vskutku důvod k oslavám. Morčátko si pak může konečně pořádně zahrát Gwent, aniž by docházelo k přerušování hry. I když, jak se to vezme…
„Hele, dívej! Jsem si koupil čokovajíčko a tam bylo takový auto, jako Burák, vidíš?“ Bratr Činčiláček je skutečně chodící živel. Hurikán s nohama.
„Vidim, no. Pěkný.“ Morče zrovna víc zajímal soupeřův otravný katapult.
„Že je to Burák? Hej! Hééééj! Slyšíííííš?!“
„Slyším.“
„Hééééééj, ty mě neposlouchááááááš!“
Být nemocná má svoje výhody, ale stejně se na intru Morčeti hraje líp. Jakože, bez faktoru bratr.

Fandom: realita

Bezzubka

  • Drabbler
  • Le...
  • *
  • Posts: 1323
    • View Profile
Snaha byla
« Reply #4 on: 01. Oct 2017, 22:06 »
Snaha byla (1972)

Dylan si naprosto bezstarostně hrál s autíčky a dráhou a pranic na světě ho netrápilo. Možná jenom ta mamka by se mohla trochu ztišit a přestat křičet na… Chlapec zpozorněl, když najednou padla slova „Dylane, podívej se na mě, já na tebe mluvím.“ Okamžitě se zatvářil jako to největší neviňátko, které za nic nemůže. „Jasně, mami, však já tě vidím a slyším moc dobře,“ honem pokýval hlavou a tvářil se, že vlastně celou dobu nedělal nic jiného. Mabel mu to ale nežrala. „A posloucháš mě?“ Jenže to už měl Dylan dávno sklopenou hlavu a soustředěně prováděl s autíčkem složitý obrat.

Fandom: Felix Felicis!
Always be yourself. Unless you can be a dragon... then always be a dragon.

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6302
  • The Progeny
    • View Profile
Asi ADHD
« Reply #5 on: 01. Oct 2017, 23:56 »
Asi ADHD (1984)

Doučovat Fróðiho lektvary byl jeden z nejobtížnějších úkolů, jaký kdy Flann dostal, a to byl prosím pěkně bystrozor, co denně sekal padouchy do salátů. A zrovna lektvary mu ve škole vždycky šly.
Problém byl v tom, že jeho bratranec mnohem radši koukal, kde co lítá, než aby se soustředil, a taková práce je přeci jen poněkud na hovno.
„Vidíš mě?“ zazoufal si Flann, když se jim opět nepodařilo namíchat banální dryák proti vředům, protože mrzimor nepostupoval přesně podle podaných instrukcí.
„Vidím,“ připustil Fróði lehce zmateně.
„Slyšíš mě?“
„Slyším.“ Teď už nechápal vážně nic.
„Tak taky poslouchej, krucinál, než tě majznu.“

Fandom: Felix Felicis!
[„If you can't beat them, eat them.“]

 

Další pískoviště: