Author Topic: Bonus číslo 217 (28.8. 2017) - Hladové hry  (Read 597 times)

Kara Melka

  • Drabbler
  • Le...
  • *
  • Posts: 1233
  • Zákeřně sladká.
    • View Profile
Bonus číslo 217 (28.8. 2017) - Hladové hry
« on: 26. Aug 2017, 08:45 »
Hladové hry je knižní série od Suzanne Collins, která byla i zfilmována. Knihy jsou psané ich formou a přesně tak si i my napíšeme další bonus - hezky v první osobě jednotného čísla. Nic těžkého, ne?

Hardcore drabblisti použijí v bonusu alespoň desetkrát slovo hlad a budou psát nalačno.

Bezzubka

  • Drabbler
  • Le...
  • *
  • Posts: 1323
    • View Profile
Dlouhé čekání
« Reply #1 on: 28. Aug 2017, 07:55 »
Dlouhé čekání

„Přestože vás všechny jistě svazuje hlad, ještě pár slov…“
To si piš, že máme hlad, ušklíbnu se kysele, zatímco Brumbál nadále žvaní. Není ironický, že mluví o konání druhých Hladových her, když tu všichni umíráme hladem? Jako jo, asi bych se znovu zúčastnila, ale teď mám moc velkej hlad na to, abych o tom přemýšlela. Je možný, že ten Brumbál hlad nemá? Jak je možný, že ten hlad necítí? Hlad, hlad, hlad, nedokážu myslet na nic jinýho… Ježiši, teď mi tak zakručelo v žaludku, všichni se dívají, no a co, tak mám hlad.
Ha, už zmlknul, teď bude hra talířů!

Fandom: Felix Felicis!
Always be yourself. Unless you can be a dragon... then always be a dragon.

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8559
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Trůnící troll
« Reply #2 on: 28. Aug 2017, 21:19 »
Trůnící troll (21 BBY, navazuje na Ódu na odvodňování)

Pařit na záchodě Call of Duty jednoho docela rychle omrzí, jak jsem zjistil během oné nešťastné příhody s ošklivou bakterií, ale takový přenosný počítač se naštěstí dá využít i jiným způsobem. Netrvalo mi dlouho a objevil jsem na HoloNetu jakýsi blogísek, kde si banda náctiletých hrála na hrdiny, respektive na protagonisty jisté knižní série.
„Hmm...“ pronesl jsem tedy do záchodového ticha a mé drápy se rozjely po klávesnici rychlostí blesku. Během pěti minut jsem si sepsal děsně chytrou blondýnu s výstavníma kozama, která se v boji ohání řemdihem, a zmáčkl enter.
Schválili ji a na chvíli to byla docela prdel.

Fandom: Star Wars
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6302
  • The Progeny
    • View Profile
Hloupé hrátky
« Reply #3 on: 28. Aug 2017, 22:03 »
Hloupé hrátky (19 BBY, prequel k drabblu Holky a hry)

Začínal jsem tomu rozumět čím dál tím míň.
„Víš, my si vlastně nejdeme hrát,“ začala pomalu Jessica, ale měl jsem pocit, že kecá, a to já fakt poznám. Hlavně když někdo schovává pikslu javorového sirupu a šlehačku za záda.
[„Tak proč to slečna Brannigan říkala?“]
„Protože jsem tě nevi...“
„Ehm, to ona jen tak plácla.“
„Ale fakt by se ti to nelíbilo, většinu času budeme na ty věci jenom koukat a hladovět.“
[„Proč?!“] musel jsem se zeptat, protože to fakt nedávalo smysl.
„Dieta,“ opáčila Jessica bez váhání.
„A cvičení vůle,“ dodala Joyce.
Tak jsem je nechal a dobře jsem udělal.

Fandom: Star Wars
[„If you can't beat them, eat them.“]

Banana Brannigan

  • Padawan
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 4391
  • Posty 15 Plus
    • View Profile
Hlad a smrt
« Reply #4 on: 28. Aug 2017, 23:09 »
Hlad a smrt

Když jsem byla malá, život býval snazší. Prostě jsem ráno šla do školy, odpoledne pomáhala rodičům na poli a večer poslouchala babičku, jak vypráví pohádky.
Nájezd otrokářů to rychle změnil. Než jsem se nadála, naložili mě na jeden z mnoha transportů, odeslali ke hvězdám a svoje příbuzné už jsem neměla nikdy ani spatřit. Netušila jsem, že může být hůř.
A teď tu jak kravka běhám po lese nahá, jenom s lukem, a snažím se v boji na život a na smrt získat naší jednotce pár chlebů navíc, zatímco to banda privilegovaných prasat sleduje na velkém plátně a dobře se baví.

Fandom: Star Wars
I s malým banánem se dá uhnat velká opice.

 

Další pískoviště: