Author Topic: Téma číslo 1809 (10. 4. 2017) - Lucifer 82  (Read 752 times)

Banana Brannigan

  • Padawan
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 4391
  • Posty 15 Plus
    • View Profile
Téma číslo 1809 (10. 4. 2017) - Lucifer 82
« on: 09. Apr 2017, 12:46 »
Jejich hříchy nespočívají v tom, co udělají, ale v tom, co nevysloví.
I s malým banánem se dá uhnat velká opice.

Kara Melka

  • Drabbler
  • Le...
  • *
  • Posts: 1233
  • Zákeřně sladká.
    • View Profile
Coming out
« Reply #1 on: 10. Apr 2017, 06:14 »
Coming out (1984)

Monty sice poměrně dlouho hledal sám sebe a nevěděl, kým je, ale jakmile začala aspoň trošku ustupovat ta nejhorší puberta, došlo mu to. Stejně jako došlo některým jeho spolužákům, že není tak úplně normální kluk... což ostatně nebylo tak těžké odhadnout, vzhledem k tomu, jak často nocoval ve zmijozelské společence.
Sám s tím byl vyrovnaný, ale když došlo na to, aby se s tím svěřil rodičům, klepala se mu kolena a nervozitou se potil.
„Víš, mami... já jsem...,“ mumlal.
„Gay, já vím,“ doplnila ho maminka bez špetky překvapení. „To je v pořádku, zlato, jen jsi to nemusel tak dlouho tajit.“

Fandom: Felix Felicis!

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6302
  • The Progeny
    • View Profile
Živočišná žárlivost
« Reply #2 on: 10. Apr 2017, 19:42 »
Živočišná žárlivost (20 BBY)

[„Já těm ženskejm fakt nerozumim,“] postěžoval si Simbacca, sotva si v jídelně přisedl k Vojtovi, a toho to ani v nejmenším nepřekvapilo. Naopak, okamžitě se snažil být nápomocný, protože to byl tak trochu jeho obor.
„Copak, trable s Fosh?“
[„Jo.“]
„Nepovedlo se ti rozepnout podprsenku, co? Koukal jsem, že má nějakou patentní...“
[„Ne,“] řekl Simbacca a podezřívavě si ho měřil, [„prostě jsem se od Rahma dozvěděl, že jí vadí, když u nás v pokoji občas nechávám přespat Sašu.“]
„Tak na její obranu, ono je to zvíře fakt debilní a docela smrdí, víš?“
[„To chápu, ale proč to jako neřekla mně?“]

Fandom: Star Wars
[„If you can't beat them, eat them.“]

Banana Brannigan

  • Padawan
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 4391
  • Posty 15 Plus
    • View Profile
Zásadní chyba
« Reply #3 on: 10. Apr 2017, 20:15 »
Zásadní chyba

Pirát číslo 820 sice o pohostinství Zorbova paláce slyšel už dávno, ale první osobní zkušenost dalece předčila i ta nejdivočejší očekávání. Ta holka, co ji dostal na pokoj, skutečně splnila úplně všechno, o co požádal, a i když nebyl mazák a nedovolil si toho moc, udělalo to na něj velký dojem. Když nad tím tak uvažoval, ten jeden kšeft pro Hutta se mu jenom touhle nocí vyplatil několikanásobně.
Byl tedy značně překvapen, když ji hned za dveřmi strašlivě zbil jeden z dozorců, a ačkoliv to nebylo moudré, zeptal se proč. Vysvětlení bylo prosté a téměř zaniklo ve svištění biče.
„Nepoděkovala.“

Fandom: Star Wars
I s malým banánem se dá uhnat velká opice.

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8559
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Neřekli ne
« Reply #4 on: 10. Apr 2017, 20:44 »
Neřekli ne (19 BBY)

Jolly Jedi svištěl vesmírem, za okny nerušeně ubíhal hyperprostor a četa droidů odklízela mrtvé klony. Všichni na palubě věděli, že je něco špatně, ale až přímý přenos ze zasedání Senátu vnesl do všeho toho zmatku trochu světla.
Champbacca s hrůzou sledoval, jak se nejvyšší kancléř odkopává, jak mění tisíce let starou demokracii v diktaturu a jak mu nikdo neodporuje. To ticho bez jediné vyřčené námitky bylo snad ještě bolestivější než sledovat, jak do jejich řad pálí ty samé klony, které jeho bývalí kolegové ještě nedávno chránili.
Bylo mu z toho tak zle, že vypil víno a ani si toho nevšiml.

Fandom: Star Wars
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Bezzubka

  • Drabbler
  • Le...
  • *
  • Posts: 1323
    • View Profile
(Ne)férové jednání
« Reply #5 on: 10. Apr 2017, 21:46 »
(Ne)férové jednání

Dante to zkoušel neustále. Zkoušel to na stejně staré holky, na mladší i na starší, ale nikdy se ničeho nedočkal. Pokud tedy nepočítáme těch pár polibků, které, pravda, byly o to sladší. (Pokud mu tedy za ně nechtěli nabančit ostatní nápadníci dotyčných.)
Jemu by to vlastně nakonec ani tak nevadilo. Bylo pořád lepší něco než nic a alespoň tak sbíral zkušenosti pro tu pravou, která někde určitě čekala. Třeba na druhé straně světa. Nebo vesmíru.
Ale ksakru, mohly ty holky aspoň hned na rovinu říct, ať od toho ten chudák nic nečeká a ne ho jen tak vodit za nos.

Fandom: Felix Felicis!
Always be yourself. Unless you can be a dragon... then always be a dragon.

Morčátko

  • Drabbler
  • Le...
  • *
  • Posts: 1174
  • Hlodavec
    • View Profile
Opatrná strategie
« Reply #6 on: 10. Apr 2017, 21:57 »
Opatrná strategie

Raghu měl vždycky srandu z pubertálních slečinek, které strašně citlivě prožívali své netrvanlivé vztahy. Tyhle slečinky nebývaly jenom holky, zvlášť v Bradavicích dne, protože láska hradem zkrátka táhla, a prožívali to všichni.
Ani si na ně nevzpomněl, když onoho osudného dne seděl s Grace na břehu Černého jezera. Ono mu totiž do smíchu dvakrát nebylo. Věděl, že se do něj zakoukala – ale když mu to říkala, vypadalo to, že ona o tom neví. Nevěděla, že on ví.
Váhal, co teď. Kdyby jí řekl, že to ví už půl roku a možná ji taky to…
Zabila by ho, že nic neřekl.

Fandom: Felix Felicis!

 

Další pískoviště: