Author Topic: Téma číslo 1613 (26. 9. 2016) - Neplakej - mám tě rád  (Read 759 times)

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6291
  • The Progeny
    • View Profile
Neplakej - mám tě rád. I když nepíšeš drabbly.
(interpunkce je opět původní)
[„If you can't beat them, eat them.“]

Šašek

  • Drabbler
  • Le...
  • *
  • Posts: 573
    • View Profile
Vyznání na houby
« Reply #1 on: 25. Sep 2016, 22:35 »
Vyznání na houby

Když se Nathaniel dozvěděl o tom, že Stephanie randí s Bessie, psychicky se z toho zhroutil, protože byl do ní také zamilovaný. No a to by nebyl Rheinallt, aby se ho nerozhodl utěšovat. Když už mu to s jeho snoubenkou nevyšlo, tady by přeci zabodovat mohl, no ne?
"No tak, neplač, Nathe. Já tě rád mám, opravdu moc."
Mrkl na Natha nadšeně, protože neočekával, že by ho mohl odmítnout.
"Ale já mám rád Daryu, víš."
No a tak se stalo, že Rheinallt Nott byl dvakrát v blízké době odmítnut, no. A ne, Darya se mu rozhodně zlomyslně za rohem nesmála.

Fandom: Felix Felicis! (AU)
Šašek, Šáša, Šášula, přitroublý jak bambula.

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8548
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Prochází panděrem
« Reply #2 on: 26. Sep 2016, 11:22 »
Prochází panděrem (22 BBY)

Byly chvíle, kdy Simbacca svého rozhodnutí stát se rytířem trochu litoval. Přeci jen to obnášelo nutnost přestěhovat se na druhou stranu galaxie, daleko od maminky a babičky a tak trochu i od dědy, kteří ho měli rádi i ve chvíli, kdy ho zbytek vesnice považoval za posedlého zlými duchy. Tady musel furt někam chodit, prudila ho čarodějnice a táta byl… svérázný.
Všechno se to zlomilo na jednom výletě, kdy toho měl dost a chtěl domů.
[„Nefňukej, bramboro,“] napomenul ho otec ležérně, [„v cíli dostaneš pudink.“]
Což možná neznělo zrovna vřele, ale Simbacca si větší důkaz rodičovské lásky ani neuměl představit.

Fandom: Star Wars
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Banana Brannigan

  • Padawan
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 4371
  • Posty 15 Plus
    • View Profile
Slova útěchy?
« Reply #3 on: 26. Sep 2016, 13:34 »
Slova útěchy?

Jestli to měl někdo v předaleké galaxii snazší, byli to psychopatičtí masoví vrazi. Nemuseli se obávat trestu, stačilo jim mít dost peněz a prostě si koupit pár otroků, se kterými si pak mohli dělat, co se jim zlíbilo.
Podstatně horší to měli zmínění otroci, jako například ona sotva dospělá Togruta, která byla právě svědkem toho, jak její nový majitel téměř za živa stáhl polovinu její rodiny z kůže a chystal se na druhou. Klepala se, slzy jí dávno došly a když se k ní sklonil, obávala se nejhoršího.
„Neplakej,“ konejšil ji poťouchle, „tebe mám rád. Tebe zabiju až jako poslední.“

Fandom: Star Wars
I s malým banánem se dá uhnat velká opice.

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6291
  • The Progeny
    • View Profile
Limská láska
« Reply #4 on: 26. Sep 2016, 15:38 »
Limská láska (1979)

Ve sklepě pod Aldwinckle Estate nebylo pro úplnou tmu nic vidět, ale ostatní smysly si celkem přišly na své. Kůži hladil těžký, vlhký vzduch, do nosu se dral pach plísně a utrpení, ovzduší chutnalo po krvi a houbách. Ovšem nejhorší byl ten zvuk – ten usedavý pláč, popotahování a řídčeji zoufalý smích. Zubožená blondýna tam ležela už pár měsíců, připoutaná k pelesti, a stejně jako tolikrát předtím se na ni i dnes přišel podívat její věznitel, dvounohý růžový jednorožec s lucernou.
Dnes ovšem neměl otázky, dnes konečně podlehl vlastnímu svědomí.
„Já už dál nemůžu, běž,“ řekl, uvolnil jí okovy a zmizel.

Fandom: Felix Felicis!
[„If you can't beat them, eat them.“]

Morčátko

  • Drabbler
  • Le...
  • *
  • Posts: 1174
  • Hlodavec
    • View Profile
Případ pro cvokaře
« Reply #5 on: 26. Sep 2016, 19:07 »
Případ pro cvokaře

„Nikdo tě nemá rád.“ Reggieho slova a hloubavý pohled, pod kterým by se nad sebou zamyslel snad i soudruh Dragomirov, zůstaly bez odezvy.
„Chápu, že na to nemáš odpověď. Prostě se stydíš – teda, měl bys. Děláš jen potíže. Tváříš se, že jsi kámoš, že s tebou je všechno fajn, ale potom… Fakt se styď. A že tohle děláš i holkám, to už je na zamyšlení. Každej rozumnej člověk se ti vyhýbá.“
Raghu se naklonil dopředu, ale pak už to nevydržel a šíleně se rozřehtal. „Ale neplakej – já tě mám rád. Fakt tě žeru,“ popadl nakonec donut a láskyplně ho sežral.

Fandom: Felix Felicis!

Bezzubka

  • Drabbler
  • Le...
  • *
  • Posts: 1323
    • View Profile
Tichá voda
« Reply #6 on: 26. Sep 2016, 19:09 »
Tichá voda (1984)

Teoreticky se toho moc nezměnilo. John Andrews opět vyprovázel svou dceru na vlak do školy, kde ji čekal nástup do šestého ročníku. Peggy měla opět na krajíčku, když loudavě nastupovala, přestože ji tatínek ujišťoval, že nemá proč plakat, že ji má rád a že si budou zase každý den psát. Mohla se umávat, když se vlak rozjížděl.
Ale jen co nádraží zmizelo z dohledu, Peggy si uvolnila upjaté copy, rozepnula jeden knoflíček na košili a s laškovným úsměvem se vydala na lov. Tatínek ji pořád mohl považovat za svou malou holčičku, ale pravda se za poslední dva roky řádně posunula.

Fandom: Felix Felicis
Always be yourself. Unless you can be a dragon... then always be a dragon.

 

Další pískoviště: