Author Topic: Téma číslo 1611 (24. 9. 2016) - Dotyky  (Read 751 times)

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6291
  • The Progeny
    • View Profile
Téma číslo 1611 (24. 9. 2016) - Dotyky
« on: 23. Sep 2016, 18:36 »
Po včerejším tématu přichází Dotyky. Nejdeme na to moc rychle?
[„If you can't beat them, eat them.“]

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8548
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Plácavé pacičky
« Reply #1 on: 23. Sep 2016, 21:46 »
Plácavé pacičky

„Hej, co to jako děláš, ty kočko prašivá?!“ rozkřikla se vesničanka na riftenské tržnici a tou prašivou kočkou pravděpodobně myslela Shantju, rasistka jedna. Je ovšem pravda, že na ten poplašný pískot trochu nárok měla, protože se za ní očividně už nějakou dobu plížil a když zastavila, naboural do ní a ona ucítila doteky chlupatých tlapek, které navzdory jisté hebkosti prostě nemohla schvalovat.
Šmátravý kocour si naštěstí věděl rady.
„Khajiit se moc omlouvá, ale když viděl ten váš zadek, nemohl si pomoct.“
Dostal facku zleva i zprava, ale madam si vůbec nevšimla, že jí chybí měšec, takže všechno vlastně dobře dopadlo.

Fandom: Skyrim
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Banana Brannigan

  • Padawan
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 4371
  • Posty 15 Plus
    • View Profile
Pohlazení za trest
« Reply #2 on: 23. Sep 2016, 22:15 »
Pohlazení za trest

Nikoho určitě nepřekvapí, že sklepení pod Zorbovým palácem skýtalo ideální podmínky pro růst nejrůznějších hub. Už poněkud překvapivější je, že některé z nich byly natolik silné, že jejich spóry dokázaly vyvolat alergickou reakci i u jinak velice odolných Zeltronek. Poté, co sestry Branniganovy prošly jednou obzvláště zahoubenou chodbou, naběhla jim vyrážka sice ne moc viditelná, ale zato pekelně bolestivá. Každý dotek je strašlivě pálil a netřeba snad dodávat, že nemocenskou nedostaly, takže o doteky nouze nebyla.
Becky i Nolla trpěly jako zvířata, ale Yaeta se do té zamořené chodby ještě párkrát podívala, aby si to jako správná masochistka pořádně užila.

Fandom: Star Wars
I s malým banánem se dá uhnat velká opice.

Morčátko

  • Drabbler
  • Le...
  • *
  • Posts: 1174
  • Hlodavec
    • View Profile
Okamžik uvědomění
« Reply #3 on: 24. Sep 2016, 21:55 »
Okamžik uvědomění

Daenerys se sice tvářila, že není moc ambiciózní a v podstatě jí stačí jen Železný trůn a spokojení poddaní, ale nakonec svou pravou náturu nezapřela. Když se pustila do tažení Zálivem otrokářů a osvobozovala otroky z jejich okovů, dělalo jí to dobře. Zvlášť to, jak jí obdivovali a zbožňovali.
Bylo pro ni neskutečně emotivní, když se jí s výkřiky „Mysha!“ začaly dotýkat stovky osvobozených lidí. V tu chvíli, s každým dotykem, si uvědomovala, že titul „khaleesi“ nikdy nebude dostačující.
A to, že v davu zuřiví otroci pěstmi zrovna pacifikovali nějakého odpůrce Targaryenů do bezvědomí, to na kráse okamžiku nic neměnilo.

Fandom: Píseň ledu a ohně

Šašek

  • Drabbler
  • Le...
  • *
  • Posts: 573
    • View Profile
Doktorská práce
« Reply #4 on: 24. Sep 2016, 22:02 »
Doktorská práce

Jordan už od mala chtěla být doktorkou. Bylo to něco, co dělali její rodiče i prarodiče a dalo by se klidně i říci, že doktorství měla vždycky v krvi. Nejlépe se jí vždy pracovalo pod tlakem, dokázala přijít i na onemocnění, na které nikdo jiný přijít nedokázal.
Jediná věc, která jí na práci v nemocnici vadila, byl fakt, že se občas musela dotýkat věcí, na které by asi nikdo jiný v životě nesáhl. Některé případy, které v nemocnici přistály, byly opravdu na hlavu. Třeba když přišel chlápek s nějakou věcí zaraženou v.. No a ona sama to musela vytáhnout, ha.

Fandom: The Night Shift
Šašek, Šáša, Šášula, přitroublý jak bambula.

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6291
  • The Progeny
    • View Profile
Displej dekadence
« Reply #5 on: 24. Sep 2016, 23:39 »
Displej dekadence

„Čau kotě, ty ode mě něco chceš? To si mě ovšem nejdřív musíš pořádně osahat, víš? Jó, bejby, jen si šáhni, však ty víš jak. Dotkni se mě, pohlaď mě, přejeď po mně tím svým nenasytným prstíkem a já se ti rozvrním jako žádnej jinej. To je ono, a teď sáhni sem – těsně vedle, zase těsně vedle, těsně vedle ale blíž – jo, teď je to úplně vončo, neboj, příště už to vyjde napoprvý, uvidíš. A jsi si jistá, že ty nahý fotky nechceš uložit na cloud?“
Chytrý telefon zasažený při pouliční přestřelce výbojem z Prajiskry si prostě uměl užívat života.

Fandom: Transformers
[„If you can't beat them, eat them.“]

 

Další pískoviště: