Author Topic: Téma číslo 1586 (30. 8. 2016) - Makataimeshekiakiak  (Read 720 times)

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8548
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Tenhle náčelník Sauků vzkazuje: Buď velký černý jestřáb.
A dobrý.
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6291
  • The Progeny
    • View Profile
Peří pro Popelku
« Reply #1 on: 30. Aug 2016, 14:20 »
Peří pro Popelku (1980)

Nebelvírský famfrpálový tým se připravoval ke startu a přišel tedy čas i na Angelinu tradiční mantru. Jsem jestřáb, znělo jí hlavou, jsem jestřáb, jsem jestřáb. Bohužel, ani teď jí kostky nepřály a frustrace ji přiměla to poprvé zařvat nahlas.
„Jsem jestřáb, jsem jestřáb, jsem, zatraceně, jestřáb!“ přesvědčovala samu sebe, ale ani další střelu neproměnila v gól, což přišlo tuze vtipné havraspárskému odrážeči.
„Buď radši něco trochu víc přízemního, kočko,“ mrknul na ni, od plic se zasmál a odlétal pryč, než dostane potloukem. Smích ho přešel o pár let později, kdy stále věčně špinavá Elizavetha posílila řady dravecké sekce bradavických zvěromágů.

Fandom: Felix Felicis! AU
[„If you can't beat them, eat them.“]

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8548
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Zamoření zpěváky
« Reply #2 on: 30. Aug 2016, 14:43 »
Zamoření zpěváky (16 BBY)

Nikdo nevěděl, jak přesně se do uzavřeného prostoru akademie dostalo hejno špačků, ale představovalo závažný problém. Žralo úrodu, řvalo, znečišťovalo chodby a ani jinak velmi schopný deratizér v podobě varactyla Adélky si s ním nevěděl rady.
„Jeden strejda ve městě mi poradil,“ spustila Jessica, sotva vystoupila z metra, „ať použijeme strašáky, tak jsem zašla do krámu.“
[„Teď přijde špatná zpráva, co?“]
„Jo. Na výběr je buď velkej černej jestřáb, nebo spousta malejch růžovejch netopejrů.“
[„To tam radši strčíme Ninu, co ty na to?“]
Nakonec vyhlásili, že za sestřel ptáka dostane úspěšný student deset bodů, a k večeři byli plnění špačci...

Fandom: Star Wars
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Banana Brannigan

  • Padawan
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 4371
  • Posty 15 Plus
    • View Profile
Je to pták? Je to letadlo?
« Reply #3 on: 30. Aug 2016, 14:52 »
Je to pták? Je to letadlo?

„Prosím, ať je to jenom fakt velký černý dravec,“ škemral uprchlý otrok ukrytý v roští, ale pohled na blížící se siluetu mu moc nadějí nenechával. Po těch šesti letech práce v dole mu zrak nesloužil zdaleka tak, jak by potřeboval, ale rozhodně mu přišlo, že ať už k němu nad savanou letí cokoliv, nemává to křídly.
To samozřejmě ještě nebylo tak hrozné – zdejší dravci plachtili velmi rádi a teplý vzduch jim pomáhal, ale tohle nebyl jestřáb ani sokol. Tohle jako každý trandoshanský transportér vydávalo zlověstné hučení a on věděl, že dny svobody se pomalu ale jistě chýlí k násilnému konci.

Fandom: Star Wars
I s malým banánem se dá uhnat velká opice.

Morčátko

  • Drabbler
  • Le...
  • *
  • Posts: 1174
  • Hlodavec
    • View Profile
Zájem o kulturu
« Reply #4 on: 30. Aug 2016, 21:52 »
Zájem o kulturu

Reggie nikdy nebyl zrovna fanda asijské kultury. Měl v Londýně hodně kamarádů, kteří ji obdivovali, ale nikdy nepochopil, jak si někdo může plést věci z Indie, Číny a Japonska, zkrátka hloupé. Natož, proč to lidi zajímá? Přišel však čas, kdy chtěl zapůsobit na nejmenovanou slečnu. A jak to bývá, dámy v pubertálním věku mají divné koníčky.
Do studia jógy se Dewanji ponejprv pustil se zápalem, když mu jeho potenciální milá div nevyčetla, že jako Ind nezná jógu. Zápal odezněl. Všechny ty polohy se jmenovaly hrozně divně a měl tušení, že vyvážený „černý jestřáb“ tu furii stejně zajímá víc než on.

Fandom: Felix Felicis!

 

Další pískoviště: